Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen házimunkához kérjem a...

Milyen házimunkához kérjem a 16 hónapos kisfiam "segítségét"?

Figyelt kérdés
Nálatok mennyire vált be ez a módszer későbbiekben, segített így a gyereketek később aktívan?
2010. nov. 21. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 16 hónapos a fiam.Van egy kissöprűnk azzal szokott söprögetni.Amikor pedig mosom a ruháit mindig ő pakolja be a mosogépbe és hozza nekem az öblítőt meg a mosógélt.
2010. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fiam 11 hónapos, már 'segít' teregetni. Igaz, többnyire a földre dobál mindent a lavórból, de néha már van, hogy ha kérem, a kezembe adja a vizes ruhát. Lefekvés előtt együtt pakoljuk el a játékait.

Amikor a férjem pakolja a mosogatógépet, ő is ott sertepertél, szerintem pár hét, és a baba is tesz bele ezt-azt, tablettát. Egyelőre ennyi.

2010. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fiam 14,5 hónapos,és már régóta segít teregetni.eleinte mindent kidobált a lavórból,és beleült a lavórba,de most már ide is adja ha kérem a ruhákat.de még sokat kidobál.a pelenkáját is segít kidobni a kukába,porszívózni is segít,ki be kapcsolgatja porszívózás közben a porszívót meg kihúzza a konnektorból.
2010. nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teregetés, törölgetés, porszivózás, morzsa összesöprés. Ha haszna nincs is, de élvezi és leköti őt...
2010. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
UTolsó vagyok: nekem lányom ezeket lelkesen csinálta, de mióta ovis, alig van itthon, olyankor nem takaritok, inkább vele töltöm az időt, igy nem segit ezekben azóta. a fiaim még itthon vannak, lelkesen csinálják ők is, de ha ovisok lesznek, akkor tuti máskor fogom megoldani a takaritást, nem kell segiteniük.
2010. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!