Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen hatassal volt/let...

Kinek milyen hatassal volt/lett a babuci a kapcsolatotokra? Varjak csodat?

Figyelt kérdés

Sajnos nem egy felhotlen a kapcsolatunk,haverok,pia,anyos(aki mindenbe beleszol) aki szoknyajat nem kepes elengedni a parom.Igeri h minden mas lesz,nem lesz hajnali hazajovetel,haverozas a baboca utan,de ugyan ez volt igerve eskuvo elott.Mituan osszehazasodunk el kezd kemenyen melozni,nem lesz ideje haverokra stb...Hat van...

Kinek milyen iranyba valtozott a kapcsolata/hazassaga baba utan?Higgyek meg a csodakban????????


2010. nov. 21. 20:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
az írtad esküvő előtt is voltak gondok ami nyilván nem 2 hónapja volt.akkor a házasságtól vártál csodát most meg a gyerektől? sajnálom szegény babát hogy ilyen apát választottál neki.
2010. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
úgy gondolom, hogy nem igen fog változni a férjed. A férfiak nem állnak át rögtön gyerek üzemmódba (persze vannak kivételek) és élik tovább az addigi életüket. De hátha Ti lesztek a kivételek :o)
2010. nov. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Tulajdonkepp szerintem az igazi problema hogy fel ev van csak koztunk es neki meg nem nott be a feje lagya,mig en mindent sokkal komolyabban veszek,megszervezek.Pedig amikor 25voltam megfogadtam h ra sem nezek egy ferfira sem 30ev alatt.Hat nem igy lett...
2010. nov. 21. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!