Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen hatassal volt/let...

Kinek milyen hatassal volt/lett a babuci a kapcsolatotokra? Varjak csodat?

Figyelt kérdés

Sajnos nem egy felhotlen a kapcsolatunk,haverok,pia,anyos(aki mindenbe beleszol) aki szoknyajat nem kepes elengedni a parom.Igeri h minden mas lesz,nem lesz hajnali hazajovetel,haverozas a baboca utan,de ugyan ez volt igerve eskuvo elott.Mituan osszehazasodunk el kezd kemenyen melozni,nem lesz ideje haverokra stb...Hat van...

Kinek milyen iranyba valtozott a kapcsolata/hazassaga baba utan?Higgyek meg a csodakban????????


2010. nov. 21. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen csodák nem tartanak sokáig. Egyik ismerősöm is ebben reménykedett, és 2 hónapig kb. működött is a dolog, de aztán szépen visszatért minden a régi kerékvágásba( 7 napból 6szor esténként haverok, foci, kártya, pia). Persze neked kell ismerned a párodat, de egyszer már megígérte, és mégsem változott.
2010. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
bocs,de csodák nincsenek.ha eddig is csak ígérgetett,nem változott,akkor ezután kicsi a valószínűsége.ettől függetlenül kívánom,hogy megváltozzon.Mi a baba előtt soha nem veszekedtünk,és ezt a szó szoros értelmében kell érteni.utána meg elszabadult a pokol,nem volt türelmem hozzá.most már lassan 15 hónapos a kislányunk,és most javult a helyzet,igyekszünk mindketten.
2010. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1:200hoz, hogy semmi sem változik. ne alapozz erre...
2010. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Alapozni nem alapozok erre csak remenykedem,mar nem sok van hatra h kideruljon(34h km)Koszonom a valaszokat!!!
2010. nov. 21. 20:17
 5/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg minden rosszabb lesz. Neked még több dolgod lesz, anyós ott fog lihegni a nyakadban és folyton azt mondja majd, hogy mennyire nem vagy anyának való. A férjed pedig ugyanúgy eljár majd haverozni és ugyanakkor el fogja várni azt, hogy a baba melletti 24 órás szolgálat, a házimunka, stb. mellett még az ágyban is igazi istennő legyél.

Nem akarlak elkeseríteni, de fél év múlva idegroncs leszel...

2010. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

a remény hal meg utoljára, a lepényhal meg elsőre... reménykedj, de ebből nem lesz semmi. egymagad a gyerekkel, a férjed a haverokkal, anyós a nyakadon, de csak dirigál, mindenbe beleugat, amúgy egy kiskanalat sem tesz arrébb....

totál elidegenedsz a férjedtől, mert fáradt leszel, már szexelni sem akarsz, már amúgy sem, és félrelép. csal a hátad mögött vagy nyíltan, rájössz, hogy semmibe vesz, és csak rajtad múlik vele maradsz-e.


ez a legdurvább jövőbeni kép, amit el tudok képzelni.

ha kemény vagy vele most és nem csak az ígéretekre vársz, hanem a sarkadra állsz, akkor hamarabb elválik, hogyan lesz tovább. vagy normális lesz, vagy érdemes elgondolkodni, jó-e így neked és a picinek.


nekem nem lenne jó így.de ez szubjektív.

2010. nov. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Oh, végig abban reménykedtem, hogy még csak tervezitek a bébit. Nem fog változni az én tapasztalatom szerint semmi. Legalábbis pozitív irányba nem. Az én férjem olyan kampányt nyomott nekem le, hogy vállaljunk be egy kisbabát, hogy bármelyik politikus megirigyelhetné. Mire megszületett a kisbaba, rájött, hogy ő mégis inkább egyedül élne..Mindezt 10 év házasság után, közel a negyvenhez tette. Ne higyj a csodákban, készülj fel arra, hogy szültél magadnak egy gyereket, úgy kevésbé lesz pofon az életed elkövetkező jó néhány éve.
2010. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
olyan okosak azok a nők akik azért szülnek egy gyereket mert azt hiszik attól majd megváltozik a semmitérő párjuk....
2010. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
En is megvetem az olyanokat csakhogy nallunk kb ket-3honapja vannak konkret problemak es en mar a 9.honapomba lepek lassan.Isten ments h azert szuljek h attol varjak csodat,nem vok tini fel ev mulva 30,igy tudom mivel jar egy gyerek es nem hasznalom fel semmilyen mas celra,csak h szeressem es o legyen szemem fenye.Egyedul felnevelni sem felek mert egesz eletemben dolgoztam,nem voltam soha kitartott.CSak erdeklodom h kinek milyen hatassal volt a kapcsolatara,hazassagara egy baba.Bar 99%ban csak rossz es negativ peldakat ,valaszokat kapok,megis itt kuflodon ahol elek,rengetek olyan esetrol/ferjrol hallottam aki a baba utan gyokeres valtozason ment keresztul.Annelkul h ismernel,es tudnad a tortenetet nem kell megvetni es egybol okos kovetkezteteseket levonni...Orulj hogy nem vagy az en cipomben...
2010. nov. 21. 21:14
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
kétlem, hogy megváltozna és valójában csak nehezebb lesz, inkább erre készülj fel. Nálunk nincs semmi túlzásba véve, van hogy elmegy heti egyszer haverokkal, de valójában neki semmit sem változott az élete, míg én egymagam csinálom ugyanazt mint eddig plussz a baba. Semmit sem segít, de tényleg egy nagy nullát!!! Én nem reménykedtem tudtam, hogy ez lesz, egyedül kell mindent csinálnom. Már olyan szinten nem érdekel, hogy akár kész leszek hamarosan egy 2. babára. Én úgy gondolom az anyaság a mi dolgunk és abba férfi, anyós ne szóljon bele, a pénzkeresést, meg meghagyom a páromnak :-). Mindketten csináljuk a munkánkat... de ha eljárna piálni sokat, na azért lenne vita nálunk is.
2010. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!