Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú ismerősötök bepróbá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú ismerősötök bepróbálkozik nálatok, és elutasítjátok, az később milyen hatással van a kapcsolatotokra?

Figyelt kérdés

Valójában én nem is az elutasítástól félek, hanem az utána ott maradó "feszültségtől".


Úgy értem, mint például van 2 barát, és az egyik bevallja a másiknak, hogy meleg és tetszik neki, akkor attól még lehet, hogy találkoznak, de a heteróban valahol mégis ott van, hogy ez a srác meleg és tetszem neki, és ez úgy elszarja már az egész haverságot.


Sose próbálok a lányok baráthalmazába bekerülni, mert tudom, hogy az abszolút halál, de később még találkozhatok azokkal a lányokkal, akik visszautasítottak. És ez valahogy olyan szinten megbélyegzi az egészet, hogy a legjobb lenne elkerülni a másikat.


Ez teljességgel megoldható, kivéve ha a lánnyal sokat találkozok, pl. osztálytárs, vagy egy haveri körön belül vagyunk, stb.


Tehát lányok, mi jár a fejetekbe a fiúval kapcsolatban, akit elutasítottatok? Sajnálat, szánalom, vagy le se szarjátok?


2011. jan. 11. 19:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezt természetesen lányoktól kérdezem. Csak ezt elfelejtettem odaírni, ráadásul egyből egy meleges történettel kezdek.
2011. jan. 11. 19:52
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sajnálom a srácot. Többé nem tudok már rá úgy nézni mint régen. Folyton azon jár az eszem miközben vele beszélek, hogy vajon amikor megöleltem akkor ő azt hihette, hogy szeretnék valamit tőle? De próbálok mindent ugyanúgy csinálni, de egy idő után elkezdem kerülni, így a barátságunknak végleg vége..


:)

2011. jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na ez az. Hogy jóba vagyok egy lánnyal, esetleg bepróbálkozom, esetleg elutasít, akkor utána már nem csak úgy megy, hogy "Jó, hát akkor felejtsük el, és dumálgassunk el ugyanolyan jól, mint azelőtt!"
2011. jan. 11. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:
szia, én már voltam így, egy nagyon jó fiúbarátom szerelmet vallott nekem, virágokkal bombázott, képeket küldözgetett... de elutasítottam, mert mást szerettem. aztán jött azzal, h. talált magának egy barátnőt (örültem, h. túltette magát rajtam), de kiderült, h. hazudott és így akarta megnézni, h. tényleg nem szeretem-e őt. Azóta nem beszélünk már olyan sokat, de nincs semmi kínos, csak annyi, h. nem beszélek neki a barátomról.
2011. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsi én fiu vagyok, de volt már hogy elutasitottak.

Volt egy csajszi aki nagyon bejött: osztálytársam volt, barát sokat dumálgattunk hülyültünk a többiekkel (úgymond bandáztunk :D) és a para az volt, hogy néha azthittem tökre van esélyem nála, nem akartam hitegetni magam, de megpróbáltam. Randira hivtam, először azt mondta h lehet eljön de késöbb mondta h maradjunk csak barátok. Eleinte picit szar volt találkozni minden nap, de végül ugyanugy barátok maradtunk, és mostanra már sokkal jobban elvagyunk mint azelött. Ráadásul most kiderült hogy tetszem neki, szal ki tudja. Megváltozhat a lányok véleménye egy srácról egy időn belül... (15/f)

2011. jan. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!