Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki olyan biztonság...

Használ valaki olyan biztonsági fürdetőt, amiben ül a kicsi? Milyen? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nekünk ilyen van, csak zöld:

[link]

nagyon szeretem, a tetejéig engedem a vizet, imád benne pancsolni a kisfiam, eléri a játékokat, praktikus, nem tud belőle kiesni, van benne csúszásgátló is.

2010. nov. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekünk olyan volt, maci alakú, jól tapadt a kádhoz, nem csúszkált. Szerintem kényelmes volt a fiamnak, mert többször elaludt fürdés közben.
2010. nov. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Most 6.5 hónapos, a kis kádba pedig már nem fér el kényelmesen. Ülni viszont nem tud még stabilan. Úgy gondoltam, hogy kap egy tényleg jó!

2010. nov. 22. 12:28
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk ilyen van


[link]


Amióta megvettük a nagy kádban fürdetem hétvégén meg apával együtt fürdik ezzel nagyon praktikus, így apa sem fél hogy bármi lesz a kicsi lányával, jókat szoktak pancsolni :D úszik a fürdőszoba :) 4 és fél hónapos a kis lányom.

2010. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia4Nekünk dönthető fürdetőszék van,nagyon szeretem,a kislányom is jókat tud igy pancsolni játszani.Ő is 6,5 hónapos,és még nem ül stabilan.
2010. nov. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk hasonló van mint a 12:36-os válaszolónak, csak mi bababoltban vettük 990-ért. A célnak megfelel.
2010. nov. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk olyan van mint az első válaszolónak,és nekünk is zöld :)


Szóval én ebbe csak akkor tettem bele mikor már tudott ülni!Szerintem hamarabb nem ajánlják!

Nálunk azért vált be mert mi mindig ketten vagyunk fürcsinál és együtt fürdünk,de ha ki kell szaladnom valamiért,meg a míg öltözök addig is biztonságban van!

2010. nov. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is olyan van mint az első (csak fehér, ráadásul 2 db). Mi nagyon szerettük, így apa egyedül meg tudta fürdetni az ikreket mig én előkészültem, ruhák, kencék, pelus, és a tápi. De ebbe csak akkor lehet belerakni, amikor már tud ülni.

Nagyon jó, de használtat keres, mert hamar kinövik (7hónaposan kaptuk, egyik fiu már 10 hósan kimászott belőle, a másik csak 12 hósan unta meg.)Ha Kaposvár környékén laksz, nekem van 2 eladó

2010. nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
első vagyok, tényleg csak akkor szabad használni, ha már tud ülni, különben nem tesz jót a gerincének! a 990 ft-os tényleg ugyanilyen, kivéve, hogy nincs benne csúszásgátló, én azért nem azt vettem, mert ezt biztonságosabbnak találtam. amit még ajánlottak félig fekfő, az is jó, mi előtte olyat használtunk csak már a végén kifordult belőle, meg felült, így veszélyessé vált, hogy beveri a fejét a kádba.
2010. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a macisat újszülött kortól lehet használni, mert eléggé döntött a támlája.
2010. nov. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!