Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szóljak anyósomra hogy...

Hogy szóljak anyósomra hogy ne afektáljon a gyerek előtt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl. "megérti a rendes beszédet is, tessék nyugodtan úgy beszélni, mint bárki máshoz!"
2010. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne köntörfalazz egyszerűen mondd meg neki, én is így tettem! Persze volt sértődés de minden csoda 3 napig tart...
2010. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na, ezt én is szeretném tudni...:-)
2010. nov. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem értett a szép szóból, pedig nem egyszer és nem is kétszer kértem tőle hogy normálisan beszéljen.

De mikor kioktatott hogy én nem értek a gyerekekhez és hogy milyen anya vagyok...

Nah akkor betelt a pohár, fogtam a gyereket, és haza jöttünk....

Lehet van aki szerint ez túlzás, de engem ne oktasson ki, még én szépen beszélek vele..

2010. nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én először szépen kérném, próbálnám megértetni vele, hogy a gyereknek nem tesz jót. Főleg a beszédfejlődését gátolja, ha idiótán beszélnek hozzá. Mondanám, hogy mi nem így beszélünk hozzá, így valószínűtlen, hogy az ilyen beszédből nem ért semmit. Ha a szép szó nem hat, többszöri kérés ellenére sem, akkor csak annyit mondanék,hogy " a gyerek nem hülye, csak kicsi, a normális beszédből többet ért, mint az ilyenből!". Ilyenkor már nem érdekelne, ha meg is sértődik... majd lenyugszik idővel.
2010. nov. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj h alapból afektál! sztem már észre sem veszi mikor beszél normálisan és mikor afektál! De ha a gyerekhez beszél csak afektál...:(! Kivagyok tőle...
2010. nov. 22. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!