Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja? Sír, csimpaszk...

Miért csinálja? Sír, csimpaszkodik belém hogy vegyem fel. Ha felveszem, lök el magától.

Figyelt kérdés

11 hónapos a kislányom és egy ideje ezt csinálja. Nem csak velem, férjemmel, a rokonokkal is. Mondjuk annyi különbséggel, hogy csak belém kapaszkodik, máshoz nem szokott kéretőzni. Szeretünk összebújni, szereti ha cirógatjuk, simogatjuk a hátát. Egyébként egy nagyon vidám baba, de hogy ezt miért csinálja? Ez most lehet hogy hülyeség, tényleg, de mintha azóta csinálná, mióta befejeztük a szoptatást, kb 2 hete. Mondjuk ezt "közös megegyezéssel" tettük :) Nem kellett neki.

Jó, tudom, nem olyan hatalmas probléma ez, csak érdekel, hogy más baba is csinálja - e? Vajon mikor szokik le róla?


2010. nov. 22. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Na az én lányom ugyanezt csinálja...nyíg hogy vegyem fel de mikor ölbe van meg le akar mászni fogalmam sincs miért csinálja és mi a megoldás rá...
2010. nov. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiam dettó, 8 hónapos. Szerintem ilyenkor unatkoznak és szeretnék, hogy foglalkozzunk velük talán?
2010. nov. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább a szeparációs szorongás, az "el is akarok válni anyától, meg nem is". Ha itthon vagyunk, állandóan jön utánam, a konyhában feláll a lábamba csimpaszkodva, és ott áll amíg csinálom a dolgom (11 hós). Ha elmegyek tök jól megvan másokkal, amikor megjövök, sokszor rám sem hederít.
2010. nov. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltatok.

Néha a kislányom is olyan, hogy a wc-re se tudok tőle elmenni, vagyis elmegyek, de azt a fél percet végig sirdogálja és dörömböl az ajtón.....csak elmúlik egyszer :)

2010. nov. 23. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!