Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire normális ha egy 4hós...

Mennyire normális ha egy 4hós babának napi 3szor 4szer van széklete? Anyatejes+almalevet kap!

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, meg az is normális lenne, ha csak hetente 1x kakilna. Az almalé miért kell? Nem elég a tej?
2010. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ajánlották,hogy kóstolhat már,de csak egy két kiskanállal kap,de lehet kifogok hagyni pár napot
2010. nov. 22. 16:48
 3/8 A kérdező kommentje:
azért fura,mert eddig alig volt neki,volt,hogy egy hétig nem volt!mitől változott?
2010. nov. 22. 16:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Az almalétől változott, az is lehet, hogy még nem bírja a szervezete. Afféle védekező reakció. én hagynám a fenébe még jó ideig, ha elég a tej. Az anyatejes babák szervezete később lesz kész a hozzátáplálásra...
2010. nov. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, de ha az almától van, akkor annyira nem. Talán egy picit várj még. Persze Te tudod... Kislányom is csak anyatejes volt, és majdnem 6 hónapos, mkor elkezdtem a kóstoltatást. Védőnő/gyerekorvos mit mond?
2010. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én babám csak anyatejes és van,hogy nekünk is 3-4-szer van széklet.Szerintem ez a normális.Öt hónapos a babám.Mi is lassan kezdjük a kostoltatást
2010. nov. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2010. nov. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megnézem ha nem adok almát akko mi lesz,mert fura,hogy eddig meg szenvedtünk vele
2010. nov. 22. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!