Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A férjem a kislányunk szájára...

A férjem a kislányunk szájára ad néha puszit. Normális, ha ez zavar?

Figyelt kérdés
Még csak 3 hónapos a kislányunk és imádjuk a kis drágámat. A férjem szokott adni a szájára is puszit amikor puszilgatja. Én ez ellen vagyok nagyon, nem helyeslem. Más családoknál is láttam ezt, de engem taszít. Kinek mi a véleménye erről?
2010. nov. 22. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Nálunk ugyanez a helyzet! Engem is zavar, pedig nekem már kicsit nagyobb lánykám van. Decemberben lesz két éves.

Megpróbálom az apukának megmagyarázni, hogy neki teljesen más baktériumok vannak a szájában, mint a babának, és nem véletlen az sem, hogy mindenkinek külön fogkeféje van.

Aztán lehet, hogy ő nem lesz beteg valamelyik bacitól a gyerek igen. Ezért hümmögök, ha látom és rosszallásomat fejezem ki. (időnként sajnos kevés sikerrel - úgy látszik vannak még ilyen értetlen apukák, mint nálunk)

2010. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Engem is zavarna. Szerencsére nálunk nem ez a helyzet, nekünk is kislányunk van. Szájon a szerelmesek csókolják egymást, nem az édesapák a gyermeküket. Én így gondolom. Ha nem tartod helyénvalónak, szólj érte! Egyetértek veled, hogy nem helyes.
2010. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Nálunk is ez a helyzet, de én már feladtam hiába mondtam már el milliószor hogy ezt nem kéne.

Most már nem zavar, csak az hogy a multkor megláttam, hogy az anyósom és az apósom is azt mondta a kislánynak hogy én is szájra puszit akarok.

Na erre úgy bepipultam hogy levert a víz is. Undorítóan gusztustalannak tartottam és megtiltottam nekik hogy ez még 1x előforduljon.....hát azért álljon meg a menet nem???

2010. nov. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Engem zavar, ha ilyet látok. Főleg amikor már szinte felnőtt nőkről és nagypapa korú apákról, nagy korú testvérekről van szó. Más kultúrákban ez normális tudom, de akkor is.
2010. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem unjátok még ezeket a szájrapuszis kérdéseket...?Főleg egy apánál,ugyanmár,szerencsétlentől ezt is sajnálni kell,az h most ad neki,közel sem jelenti,h 18 évesen is adni fog neki,sőt,azért mindenki tudja,hol a határ..Miért,az különb,mikor az apuka együtt zuhanyzik,fürdik a babával..?
2010. nov. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Engem nem zavar....

Mi napi többször adunk szájrapuszit, 10 hós, és van, hogy ő tolja oda a kis szájacskáját nekünk:) imádom!

érdekes olvasni, hogy ez titeket zavar.....

2010. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Én is szoktam szájrapuszit adni a fiamnak. Az apja nem szokott. Amúgy én is azt mondtam, h soha nem adok majd. :) Láttam már sokkal gusztustalanabbat, ami tényleg nem fér bele a jóízlés határaiba. :/
2010. nov. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Igen ez már a sokadik ilyen kérdés, de én sem bírom még nézni sem, ha egy gyereket egy felnőtt a száján megpuszil. Felénk szerencsére nem divat.
2010. nov. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Én soha nem adnék sem baba, sem más rokon szájára puszit.
2010. nov. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%
Mi is adunk neki a szájára,de senki másnak nem engedem.Nekünk a fiam sokszor csücsöríti a kis száját,és amikor az arcomat tolom oda neki,elfordítja a fejemet és a számra ad puszit.:-)
2010. nov. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!