Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kötitek le a lakásban...

Mivel kötitek le a lakásban örökmozgó másfél év körüli kisgyereketeket?

Figyelt kérdés
Kisfiamat egyedül a tv, a kisautó tologatás (lehetetlen helyeken persze :)) és a kanapén rohangálás köti le, most hogy nem tudunk annyit kimenni, nagyon nehéz vele, a játékaira rá sem néz. Van valakinek valami jó ötlete? köszönöm!
2010. nov. 23. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Adamo hintánk van, kicsi kora óta imádja. Esős napokon abban ücsörög nagyon sokat, bepörgeti magát, meg ring benne, vagy kéri hogy én hintáztassam, és énekelünk hozzá.

Adamora már nem éri meg beruháznotok, de egy sima szobai hinta is csodákra képes szerintem.

A másik ötletem a piros gumicsacsi, amin ugrálni lehet. Valamint motorozás a lakásban :)

2010. nov. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak pár hete vettünk egy Fisher Price ugráló zebrát ami nagyon jó ötlet volt,mert imádja és frankón le tudja fárasztani magát rajta, utána szép nyugisan eljátszik a játékaival. Néha a kismotorral is megy pár kört.
2010. nov. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. nov. 24. 13:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam rákattant az edényekre, kipakolja a műanyag, és nem törékenyeket, fakanalakat, és főz, mint anya. Imádja, igaz kell utána pakolni eleget, de jól el van vele. És megtanultuk, hogy ha nem kell, akkor összepakolunk, és tényleg van amit elbír,és tudja hol a helye elrakja, amit nem azt meg hozza nekem, hogy tegyem el, és ezt is élvezi.
2010. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!