Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tizenhat honapos babatokat...

Tizenhat honapos babatokat milyen gyakran furosztitek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 21:08
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap. Igénye alakul ki, és fel is frissíti, hovatovább : szereti.
2010. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat,En este megmosdatom(arc kez nyak,punci)nem tudom mit jelent az hogy osszekoszolja magat,meg nem jatszik homokban a jatszoteren,itthon pedig max.az arca es a keze lesz maszatos,a feneke minden pelenka cserenel tiszta lesz,szoval en igy latom a dolgokat,nem lehet osszehasonlitani egy felnottel,neki meg nem dolgoznak a hormonjai hogy "budo"legyen a laba,honalja.Szerintem.
2010. nov. 23. 21:30
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

minden nap születése óta, pedig az első hetekben nagyon sírt, sajnáltam is

de te miért fürdeted csak másnaponta a babádat?

2010. nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Ja es nem vitazni akarok senkivel de elmondom annak aki kerdezte:minden este zuhanyzok.
2010. nov. 23. 21:31
 15/34 anonim ***** válasza:
66%

Minden nap fürdenek a gyerekek is és mi is.

Mégis hogy tudnám letenni úgy, hogy egész nap rajta van a pelus, ami vagy ezzel vagy azzal megtelik?

Higiénia!

2010. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok, közben megválaszoltad :)

az én kisfiamnak nyáron úgy bebüdösödött a lába a drága, nyitott szandiba, hogy majd elájultunk :)

másrészt én is letörlöm a fenekét popsitörlővel minden kaka után, de az mégis más szerintem, mintha fürdene, meg az egész napos kenegetés, stb, én úgy érzem tisztának ha megfürdik

2010. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
41%

ejnye...ejnye

Miért nem adod meg a babádnak a mindennapos fűrdés élményét???

Minden nap kell vízzel tisztálkodni.., még a babáknak is!!!

2010. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Igerem hogy holnaptol naponta megfurdetem,mar kezdem ugy erezni magam mint egy hanyag anyuka akinek koszos a gyereke.:)
2010. nov. 23. 21:39
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
ha már megmosod a kezét nyakat arcát puniját akkor akár meg is fürdethetnéd, miért fosztod meg őt a kellemes ellazulástól.
2010. nov. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Azon túl, hogy tényleg "illik" minden nap fürdeni a mi kultúránkban, része is a napi rutinnak. Utána tudja a baba, hogy már aludni kell, este van... Ha kimaradna a fürdés, szerintem felborulna a szokásos rendje.

Én a 20 hónap alatt egyszer próbáltam meg, kb 13 hónaposan, hogy nem fürdettem meg a kisfiamat, mert annyira fáradt volt, hogy elaludt... Gondoltam leteszem, hadd aludjon, mi baja lehet.. nem volt koszos, stb. Fél óra múlva felébredt, persze nekik még bőven elég ennyi, hogy kipihenjék magukat újabb pár órára. :) Játszottunk, megfürdettem és majd úgy aludt el. "Kissé" elcsúsztunk időben, de csak megvolt a fürdés is. :))

2010. nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!