Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tizenhat honapos babatokat...

Tizenhat honapos babatokat milyen gyakran furosztitek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 21:08
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Minden nap. Nyáron, amikor megizzad, többször is, hogy felfrissüljön.
2010. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Én is minden nap fürdetem, márcsak a rutin miatt is. Volt, hogy későn értün haza, gondoltam kimarad majd a fürdés, de szólt, hogy pancsi. Mondjuk annyira álmos volt, hogy annak ellenére, hogy ő kérte végigüvöltötte, de ez olyan mint az esti tápszer...nélküle nem megy az alvás mert úgy szokta meg a napirendet.
2010. nov. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Minden nap, de nem csak maga a tisztálkodás miatt, hanem mert már hozzátartozik az estéhez...vacsi, fürdés, kakaó, alvás. Mellesleg imád lubickolni, nem fosztanám meg tőle, nagy úszóbajnok már a kádban...:)
2010. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Minden nap harom honapos kora ota.

Vallalom, hogy harom honapos koraig csak minden masnap furdettem, mert a napi furdetestol ket hetes korara borzasztoan nezett ki a bore, ami egyebkent szuletesekor gyonyoru volt. Akkor mondta a doki, hogy probaljam ki, hogy csak masnaponta furdetem.

Aki akar szoljon le ezert, de a gyerek bore ismet gyonyoru lett, ez nekem ennyit megert. 3 honaposan kezdtem ismet a napi furdetest, mert jott a meleg, izzadni kezdett, raadasul bukni is kezdett, amikor forgolodott, mozgolodott.


Viszont 6 honapos koratol csupa retek a gyerek, hiaba takaritom minden nap a padlot, o akkor is ossze tudta koszolni magat, a kinti jatekokrol es a nyari udvaron pancsolasrol mar nem is beszelek. Nyaron gyakran napkozben is le kellett furdetnem, mert a sarkeszites volt az egyik kedvenc jateka, neha azt nem tudtam eldonteni, hogy hol fogjam meg es hogy vigyem be a furdoszobaba a tetotol talpig koszos fiugyereket. Vagy lehet, hogy azert ilyen, mert fiu?

Nem tudom.

Mar ket eves, de a napi ket rend ruha fixen kell.


Egyebkent akkor marad ki este furdes, ha valami extra dolog tortenik, mondjuk keson erunk haza.

2010. nov. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
50%
Lányom 16 hós minden nap fürdik.Ki se tudnám hagyni,mert a megszokott időben rohangál a szobában és kiabálja,hogy pancsi pancsi.Van valami extra oka amiért kétnaponta pancsizik???
2010. nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Természetesen minden nap fürdünk mi is és a kislányaim is.

Csak egy megjegyzés:anyukám meg pont azt mondta mikor a nagyobbik lányom újszülött volt,hogy mikor én pici voltam akkor meg az volt a szokás,hogy reggel meg este van fürdés.

Anyumnak így mondta a gyerek orvos és mi kicsiként reggel meg este is pancsiztunk(én a nővérem)

2010. nov. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Minden nap. Egész nap rohangál, leizzad, összemaszatolja magát, leeszi magát... Van mit lemosni estére, hiába töröljük meg a száját, mossuk a kezét. Nekem sem esne jól fürdés nélkül ágyba bújni. Persze néha előfordul, hogy bealszik, akkor persze nem rázom fel, hogy irány a kád. De ez is megelőzhető, mert ha látom, hogy fárad előbbre hozom a fürdést.
2010. nov. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit fűznék hozzá, hogy hiába törlöm popsitörlővel tisztára, azért jó a bőrének, hogy este mindent lemosunk róla.
2010. nov. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Nalunk mindig meleg van (tropusok), igy naponta 2x furdik, delben ebed utan, es este 8-kor, utana jon az esti tapszer es alvas. Imad furdeni es egy izzadosabb, "koszosabb" nap utan jol esik neki a furdes. A deli furdes nem annyira "szent", mert ha eppen nem vagyunk otthon, akkor kimarad. Most 11 honapos.
2010. nov. 24. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Ha nem izzad annyira elég azokat a testrészeit lemosni, amiket írtál Kedves Kérdező! De tényleg csak ha nem izzad. A kezét úgyis naponta többször mosod, hiszen ha mászkál koszolódik.
2010. nov. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!