Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tizenhat honapos babatokat...

Tizenhat honapos babatokat milyen gyakran furosztitek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 21:08
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Én is mindennap fürdetem! Ez már hozzá tartozik az életéhez! Fürdés után pedig tudja hogy alvás lesz!

Ez olyan mint a fogmosás hogy tudja hogy délben és este kell legalább is én 2 szer mosom neki mindennap a fogát!

Ebéd után már megy is hogy ő fogat akar mosni! 1,5 éves a kisfiam de igy rögzül benne minden!

2010. nov. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
16 honapos fiunkat minden este megfurdetjuk. Ez hozza tartozik az esti ritualehoz. Egy gyereknek fontos,hogy tudja az esti furdes a nap vege. Es szemely szerint ugy gondolom,hogy mindenki jobban tud aludni ha tiszta.
2010. nov. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
48%
Az enyém 5 hónapos és minden másnap fürdik!Ha nagyobb lesz és"bekoszolja"magát minden nap fog fürödni!
2010. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Én is pont hogy amíg nagyon pici volt, addig nem fürdettem minden nap, csak két naponta, és nagyobb kora óta minden nap. Mármint olyan fél éves kora óta. Különben az TÉNY, hogy nem szükséges naponta fürdeni (felnőttnek sem), ha nem izzad meg, nem koszolja be magát, csak így szoktuk meg. Persze, hogy van rá igényünk, mert megszoktuk, de az a helyzet, hogy a bőrnek valóban az tenne jót, ha nem fürödnénk minden nap. De ez épp olyan, mint a hajmosás. Ha naponta mosnánk, az sem tenne jót neki, sőt, akik naponta megmossák, azoknak egy idő után muszáj is, mert különben ronda lesz, mert erre áll be a hajuk. Nekünk, akik nem mossuk minden nap, érdekes módon nem erre áll be. Különben pl. Angliában naponta szokás hajat mosni. Ha valaki nem teszi, igénytelennek tartják. Ami épp úgy hülyeség, mint az miatt igénytelennek tartani valakit, mert teszem azt, csak két naponta fürdik meg, vagy fürdeti a gyerekét.
2010. nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!