Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdek depresszióba esni, és...

Kezdek depresszióba esni, és nem érzem jó anyának magam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kisfiam 21-én lesz 3 hónapos.Mikor meg született a súlya 3050 volt.Haza hoztuk 2810g volt 51 cm.Nem szoptathatom mert gyógyszert szedek ezért szegény tápszeres.Milupa ha1 stratot kapott ami nem vált be nem tudta meg emészteni,és ment a hasa tőle.1 hósan volt 3080g 51 cm.3 hétig milupát evet miután haza hoztuk de le kellet cserélni humánára ami eddig jó volt.2 hósan volt 3870g.Folyamatosan mérjük védőnővel,máma mértük 3960g.Szépen eszik,van mikor 2 óránként kér,és meg eszi.Este 21 kór alszik reggel 5 ig,és utána folyamatosan 2-3 óránként kajcsi általában 80- 120 ml iszik.Nagyon elkeseredtem,és nem tudom mért van ez!Mindent meg teszek érte imádom őt,együtt alszunk Ő az éltem!Nagyon várt kis legény.Mért vagyok ilyen peches?Nagyon vártuk őt,nem értem mért van ez nála?Nagyon nyugodt,mosolygós,kedves picurka!Magam okolom,hogy mit nem csinálok jól?Ő az éltem!

Volt-e valaki ilyen helyzetben mind mi?


2009. jan. 14. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
miért gondolod, hogy te vagy az oka, hogy nem hízik?? ez egyáltalán nem így van. az a legfontosabb, hogy szeresd és ez átjött már a kérdésen keresztül is. egyáltalán ne okold magad. nekem nincs ilyen tapasztalatom, de nem te vagy az oka, az biztos!!!
2009. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ja! és még annyi, hogyha nagyon besresszelsz, azt ő érzi, próbálj megnyugodni!!!
2009. jan. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem mi a gond? Ne haragudj de szerintem minden oké. Kár volt kiirni a kérdést is:-)
2009. jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Szerintem semmi gond nincs. Hízik Ő. Azért mert most kevesebbet eszik, az nem jelent semmit.

Nem esznek egyformán mindig.

Nyugodj meg!

Ha kiegyensúlyozott, mosolygós baba, akkor tuti, hogy mindent jól csinálsz, és nem éhes a babád.

Ha kajcsira van szüksége, akkor sír!

Szerintem jó anya vagy..:))

2009. jan. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Aranyosak vagytok!Nagyon szeretem kis fiam hisz azért is aggódok ennyire érte.Éltemet adnám érte!Még 1 percre sem hagytam itthon,és nincs is szándékomba,hogy 1 percre is meg váljak tőle.Lehet túlzásokba esem,csak az bánt,hogy Ő mért nem 1 kg hízik 1 hó alatt mint a többi baba?

Nagyon köszönöm még 1x nektek,és meg nyugodtam!Szép babázást nektek!!

2009. jan. 14. 16:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem 8 hós most a babám, de soha még egyik hónapban sem hízott 1 kg-ot. A legtöbb 700 gramm volt. És így is szépen fejlődik, gyönyörű, ügyes baba. 3250gramm-al született, most 8 kg.

Ne aggódj, mert ahogy előttem is írták, a kisfiad megérzi, hogy feszült vagy! Semmi gond nincs!:-))

2009. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj,biztos nincs vele semmi baj,ellenkező esetben a gyerekorvos már kivizsgálta volna.Esetleg megpróbálhatnál neki éjjel is adni 1X tápszert,hátha elfogadja.
2009. jan. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Okés akkor éjjel tápozom hátha szerencsém lesz:-DD

Köszönöm!

2009. jan. 15. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!