Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az a bizonyos 3 napos láz...

Az a bizonyos 3 napos láz milyen kiütésekkel zárul?

Figyelt kérdés

Tegnap már nem volt láza 9 hónapos kisfiamnak,ma reggelre viszont deréktól felfelé tele van kiütésekkel.Sűrű pici pöttyök,de nem az a fajta,amire ránézek és azt gondolom,jaj de viszkethet szegénynek!A doki egyébként tegnap azt mondta,hogy egy pici torokgyulladástól volt napokon át (nagyjából órára pontosan 3 napon át) hol nagyon magas láza,hol hőemelkedése!Őszintén szólva én már első pillanatban azt gondoltam,hogy 3 napos láz lesz,aztán jönnek a kiütések,és most jöttem rá,hogy nem tudom,milyenek azok a pöttyök...De érdekes,hogy amikor többször is 39.5 volt a láza,akkor sem pánikoltam,egyszerűen nem villogott a vészjelzőm...

Szóval ez az lehet,amire gondolok?3 napos láz?


2010. nov. 24. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
igen az, jól gondoltad.
2010. nov. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Az. Ne aggódj, pár napon belül elmúlnak!

Kismama és kisbaba közelébe viszont még ne vidd a gyerkőcöt pár napig, a 3 napost herpeszvírus okozza!

(doki mondta)

2010. nov. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Herpeszvírus????Ez nem tudtam!Jó,hogy mondod!!!!És ez összefüggésben lehet az enyhe torokgyulladással????
2010. nov. 24. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta az orvos, hogy ha a kiütések kijönnek, akkor már nem fertőz. Ez minden vírusos betegségre igaz, azok is még a tünetek megjelenése előtt fertőznek tovább.
2010. nov. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Sajnos azt nem tudom. Nekem a herpeszvírust is csak a doki mondta. A gyereket csak egy külön vizsgálóban volt hajlandó megnézni, be sem vihettem a váróba.

2010. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!