Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti a játszótéren...

Anyukák, ti a játszótéren beültök a homokba játszani gyermekeitekkel?

Figyelt kérdés

én beülők és kisgyerek módjára homokozok vele.


a többi anyuka ül a padon és beszélgetnek, mi nem ismerünk szinte senkit csak látásból, a kisfiammal sem játszanak a gyerekek mert ő még csak 2 éves és a többiek nagyobbak.


lehet hogy ez miatt ki néznek minket? mert játszok a gyerekkel?

szerintetek?

1 anyuka sem ül be a gyerekükhöz

de a gyereket nem akarom megfosztani a homokozástól mert nem tudunk lent lenni sokat.


szerintetek? üljek ki én is és nézzem hogy egyedül játszik?


2011. ápr. 1. 17:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Pici még, nem tud egyedül játszani. Én is régebben beültem vele, és homokoztam, most már a többi gyerekkel játszik, így én is pados anyuka lettem :)
2011. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Beülök vele, sőt még hagyom, hogy betemessen:)
2011. ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szia


nalunk nincs homokozo egyik jatszoteren sem.

Ha lenne sem tennem bele, mert rengeteg kobor macska van felenk.

Viszont ha meg lesz a kereteshazunk en bizony beulok vele!!

Hintazni is szoktunk egyutt.Sot a csuszdan is bele ultetem az olembe es ugy lecsuszunk.

Nem nagyon erdekel, hogy mas anyukanak ciki jatszani a gyerekevel vagy sem.

Itthon is maszok utanna negykezlab.

2011. ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Dehogy :) Játsz csak vele nyugodtan! Megérdemli a picur. Hidd el, senki nem néz rád furcsán ezért, ha valakinek van gyereke az megérti :) És nem ciki (bár tudom hogy ezt nem írtad) igazi babád van, élvezd vele, egyedül nem tudna játszani.
2011. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem simán beülhetsz, én is ezt fogom tenni ha lejárunk majd, idén tavasszal tervezem.


Bár, az igazat megvallva, annyi undorító dolgot olvastam itt a gyk-n a játszótéri "élményekről" hogy komolyan elgondolkodom rajta menjünk-e. Már olyat is olvastam itt, hogy a játszótéri kommandó kinéz ha rászólsz más gyerekére hogy ne vegyek el a tiéd dolgait kérdezés nélkül hogy aztán egy másik téren találd meg, meg ilyesmi. Egy anyuka írta anno egy másik kérdéshez hogy aki le akar járni a térre és azt akarja ne nézzék ki, annak be kell tartani a szabályokat, meg hogy a játszón minden közös meg hogy természetes hogy ha a nagyobb el akarja venni a tiéd játékát akkor hagyod, mert ha ezeket nem "sajátítod el", ki leszel nézve.

Hát én ezen egyerre röhögtem és felháborodtam de sajnos tartok attól hogy valóban van "játszótéri kommandó", azaz anyukák olyan csoportja akik pletykálnak ha nem vagy olyan mint ők, tehát tartok kicsit a dologtól :)

2011. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

bocsi, játszótéri tanács, nem kommandó :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. ápr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én beülök:)

Van még két három anyuka, aki nem bandázni jön le, ők is beülnek:) Mi vagyunk a homokozós zombik:D Tény, hogy teljesen kilógunk a sorból, de engem ez egyáltalán nem izgat.

2011. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

köszi


:D


kicsit fura ezek a "farkastörvények"..

még jó hogy közterület, nem?


de gáz


na mindegy ezentúl is lemegyünk játszani


tavaly nyáron terhes voltam utolsó napokban lehettem, akkor volt 17 hónapos a fiam oda jöttek az anyukák hozzánk kb 3-an és elkezdtek lesajnálni, hogy milyen szar nekem hogy 2 pici gyerekem lesz már előre sajnálnak mert a nagy i még kicsi....

meg ehhez hasonló szövegekkel, majd hátat fordítottak és ott hagytak...

azóta sem szóltak hozzám

:(

2011. ápr. 1. 18:05
 10/18 A kérdező kommentje:

ja és velünk még az apa is lejön ha 2 gyerekkel megyünk, akkor apa l be én a picivel vagyok majd csere...


naa akkor hogy néznek, gondolhatjátok


:D

2011. ápr. 1. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!