Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt olyan anyukák,...

Vannak itt olyan anyukák, akik 30-32-34 hetesen szülték meg a Babájukat? Minden rendben? Egészséges a Baba?

Figyelt kérdés
Mennyi időt kellett kórházban tölteni?
2010. nov. 25. 09:37
 1/6 anonim válasza:
ne aggódj! én súlyos preeclamsiaval 1 hónapot feküdtem bennt, a lepényem sem működött rendesen 35 hétre megszületett a kisfiam 41 cm-rel és 1650 grammal, én voltam a világ legszomorúbb embere:( Kincsem 3 hetet volt benn, teljesen egészséges, élénk vidám kisgyerek, és semmiben nincs lemaradva. Fel a fejjel!
2010. nov. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Azt elfelejtettem, hogy most 20 hónapos, ne aggódj minden rendben lesz.
2010. nov. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én 32 hétre szültem meg a kisfiamat. 25 napot voltunk kórházban. Mozgásilag volt egy picit lemaradva,de elvittük gyógytornára,és azóta már ügyesebb mint a vele egykorúak.

Most 5 hónapos és 7500gramm,úgy hogy a súlyát is szépen behozta. Életvidám örökmozgó baba,egész nap beszél a kis maga nyelvén. :) Öszzesítve azt mondhatom hogy jól vagyunk és szerencsére semmi baj nem történt a kiváncsisága miatt. :)

2010. nov. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem a 32ik héten placenta leválás miatt császároztak.Kisfiamat azonnal átvitték a gyermek klinikára, 3hetet töltött bent, meg se kellet várni hogy elérje a 2kg és haza engedték.Engem 4 nap után kiengedtek hogy tudjak menni a picihez.

Jól vagyunk mind a ketten, nagyon szépen utolérte magát, most 26hónapos.

2010. nov. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 30.hétre szültem.Ikreket.Másfél hónapot voltak a kórházban.1450-el született mind a kettő.Már elmúltak 1-évesek és semmi bajuk nincs.
2010. nov. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem édesanyám 25ik hétre született, 1 kg se volt. Most meg 4 egészséges gyermek anyja. Persze ez nagyon mákos eset, h semmi baja nem lett, de ilyenek is vannak.
2010. dec. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!