Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak 7,5hós kislányom...

Mit csináljak 7,5hós kislányommal, hogy éjszaka ne ébredjen állandóan fel?

Figyelt kérdés
Már nagyon kivagyunk apával mert 8kor este lefekszik,előtte vacsizik általában tejpépet+cicizik elalváskor.Éjfélig alszik,de van hogy hamarabb is megébred és aztán 2-2,5óránként nyöszörög,felsír,cicizne állandóan.Foga még nincsen,de ez már nem a fogától van sztem mert 4hete egyfolytában ezt csinálja.Kinek milyen módszer vált be?
2010. nov. 25. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Lehet a fogától is nekem a picim ezt csinálta kb 2 hónapig még ki nem bujt a fogacskája.

Amúgy van már foga?

Ja és a cumit nem próbáltad hátha megnyugtatja.

2010. nov. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok bocsi. Látom irtad hogy foga nincs még.

Szerintem akkor biztos az lesz a gond.

2010. nov. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ugyanezt csinálja kb 2 hete,mondjuk neki szerintem a foga jöhet mert elégé be van dagadva az inye..meg rág folyamatosan.a cumi nem nyugtatja meg Őt,én teát szoktam neki adni ha ejjel felébred pár perc és visszaalszik a cumisüveggel a szájában.
2010. nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valami gondja tuti van , ok nélkül nem kelnek fel. Ő már lehet érzi a fogát, legyél türelmes,és ha nem bántja majd semmi akkor ismét jobban fog aludni. Nálunk ilyen idősen óránként kelt, ebből 20 perc szopi, 20 perc altatás ringatva így maradt 20 perc alvás(ami legtöbbször persze nem jött össze), majd kezdődött az egész elölről. ez kb. 2-3 hétig ment így, míg egy reggel látom kibújt a foga.


Türelem, szokták mondani, mi akartunk gyereket.

2010. nov. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!