Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pózból ülnek fel...

Milyen pózból ülnek fel először a babák? Háton fekvésből? Vagy hogyan?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

az enyém hason feküdt, elkezdett "tolatni", majd végül megállt a tolatásban a lábával, a felsőtestét meg felnyomta a kezeivel, és tatammm felült! :))

8 hónapos volt.

2010. nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, a legtöbb baba négykézláb-ból oldalra dől ki, úgy ül fel. Nekem a kisebb fiam így, a másik viszont hanyatt fekvésből hasizomból, plusz persze kézzel rásegített.
2010. nov. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az enyém hasizomból. 5 hónaposan csak kapaszkodással, de megült már akkor is, nem dőlt el. Kapaszkodás nélkül pedig el múlt fél éves mikor felült. Nekem meg kellett mutatnom neki hogyan kell négykézláb állásból leülni, mert mindig azt csinálta hogy hasra vágta magát a hátára fordult és felült. Megmutattam neki úgy ahogy a gyógytornászok is mutatják, szerencsére elsőre megtanulta. :)
2010. nov. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Találtam is egy videót. :)

[link]


Köszönöm a válaszokat!

2010. nov. 25. 13:51
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam aki 1,5 éves pont így ült fel ahogyan a videón a kisfiú. sőt a mai napig ha a hátán fekszik,kicsit oldalra fordul.
2010. nov. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én kisfiam is úgy ült fel 6 hónaposan mint a videón Peti :)

most már sokféleképpen, guggolásból, oldaltfekvésből, állásból, stb. egyedül hasizomból hanyatt fekvésből nem tud :)

2010. nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam is 6 hónapos. Mindig ülni próbál, ha autós ülésben ül, vagy az ölemben próbálja hasizomból felhúzni magát. De még fekvésből nem tud felülni. Ha hason fekszik a lábával hintáztatja magát. Gondolom előbb-utóbb ebből alakul ki a kúszás. Forogni már forog.
2010. nov. 25. 14:10
 8/12 anonim ***** válasza:
A lányom 7 hónaposan hason fekvésből, de kézzel rásegített ő is magának és felült, de mióta mászik ő is úgy ül fel, mit a Peti a videón.
2010. nov. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az egyik fiam mászásból kiült oldalra és úgy ült fel.

A másik fiam kúszásból úgy ült fel, hogy hasonfekvéskor rátolatott a sarkára és a felsőtestét izomból kiemelte, mindenféle kézzel való támaszkodás nélkül.

2010. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az enyém előbb felállt, és abból ült csak le. négykézláb állásba húzta magát aztán lehuppant, ez persze csak 8 hós korában következett be
2010. nov. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!