Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elektromos hintát vennék...

Elektromos hintát vennék használtan. Hol találok? Aukciós oldalon nem vagyok regisztrálva.

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 05:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Pedig máshol nehezen.. Esetleg bababizományi.

De teszveszre, vaterára érdemes regisztrálni, ha most nem is tudod ott megvenni. Sose lehet tudni, mikor van valami nagyon jó vételre lehetőség.

2010. nov. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
babaszoba.hu-n egyik nap láttam.
2010. nov. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Írd be a google-be hogy eladó elektromos hinta!sok helyen nem kell regisztrálni és találsz!pl expresszen, olx-en stb! én expresszen vettem a miénket!
2010. nov. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Aukciós oldalakon kívül is lehet találni, mint már írták! Én az expressz-en találtam a mienkre. Én meg a babaszobán adtam el pl a mérlegünket! A hintánkat még nem akarom eladni, de ha eljön az ideje én a babaszobán fogom meghirdetni!

Hogy őszinte legyek én nem is szeretem sem a teszveszt, sem a vaterát...

2010. nov. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az expresstt nézegettem, de ott nem találtam. A babaszobán szoktam vásárolni, néztem ott egyet, de mikor megnéztük nem működött. Ha esetleg láttok, írjátok meg légyszi.
2010. nov. 26. 12:34
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem van egy.eladnám,de még nem hírdetem sehol,ha érdekel küld privátot.
2010. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is árulom a Graco hintámat, teszveszen. Írj privit küldök képeket és leírást.

2010. nov. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is árulom a miénket,mert kinőttük. Fischer Price Aquarium. Nagyon szép állapotban van. Plusz elemekkel eladó. Ha érdekel, privátban tudok róla fotót küldeni.
2010. nov. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Írtam privi üzit
2010. nov. 26. 14:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is van egy eladó Graco Lovin'Hug hintám. Ha érdekel, küldj privit!
2010. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!