Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú téli cipőt...

Milyen márkájú téli cipőt ajánlanátok kintre egy épp járni tanuló/járó babának?

Figyelt kérdés
Sokat néztem vaterán és teszveszen de azt sehol sem írják, hogy a talpa mennyire hajlíthatóés tudom, hogy ez fontos. Inkább tépőzárasat vagy fűzős cipőt szerezzek be? A lábához képest mennyivel nagyobb legyen a cipő? Köszi.
2010. nov. 26. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi első perctől kezdve falcont vagy Marcit veszünk. A gyerek nélkül ne vegyél cipőt. Mert ha magas a lábfeje, akkor a tépőzáras jobb, de lehet, hogy szűk lesz a lábfejére. Kisfiamnak egyébként magas a lábfeje.
2010. nov. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejöttek a Falcon cipők, de nem kaptam a településünkön megfelelőt. A gyógytornászunk a Salust ajánlotta, abba viszont nem tudtam beletuszkolni Picim lábát. Ha jól tudom, mindkettő rugalmas talpú, egyik sem harántemelős, a Salus viszont supinált (ezel voltak a gyógytornász fő szempontjai). Végül egy Asso-t vettem, bár az harántemelős, viszont minőségi bőr, jól hajlik a talpa, és jó volt a Picur lábára. Mindenképp próbálgassatok, látatlanba ne vegyél cipőt!
2010. nov. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pediped vagy Liliputi, nagyon-nagyon jo, mintha mezitlab lenne, es le se akarja venni magarol! Teljesen hajlithato a talpa. www.liliputi.hu
2010. nov. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!