Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mikor ült fel a babája...

Kinek mikor ült fel a babája magától, és mikor tudott ülni, úgy hogy nem kellett tartani?

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 15:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A védőnőm azt mondta, mikor kérdeztem (akkor volt a lányom 5 hónapos), hogy 10 hónapos korig, nincs gond, ha nem ül magától.

Én soha nem erőltettem az ülést (mást sem), ritkán ültettem, és támaszték nélkül nem is szabad, amíg magától fel nem tud ülni.

A lányom 7,5 hónapos volt amikor egyedül felült és azóta nem imbolyog.


4,5 hónaposan fordul hátról hasra.

5 hónaposan hasról hátra fordult. (nem szeretett hason lenni)

5,5 hónaposan hengergőzve közlekedett.

7 hónaposan "kutyázott".

7,5hónaposan ült fel egyedül.

8 hónaposan kúszott és felállt a kiságyban.

8,5 hónaposan mászott.

10 hónapos lesz és bejárja a lakást mászva vagy a bútorokba közlekedve, ő szeret ülni is.

2010. nov. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sosem ültettem a fiamat, mert nem hagyta, de nem isakartam erőltetni. 9 hónaposan ült fel magától, előtte nap próbáltam kíváncsiságból, akkor még eldőlt, mint egy zsák. De amint felült, szépen egyenes háttal ült, nem borult fel és nem imbolygott sosem.
2010. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

majdnem 8 hós volt amikor felült egyedül:) rá 2 napra mászott, és 3 napra rá felállt.

most 10 hósan lépeget. soha nem erőltettem semmit, mindenre maga jött rá:)

2010. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
5hós korától ült egyedül de csak 9hósan ült fel elsőnek!Akkor már mászott is!
2010. nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
6 hónaposan már megült ha felültettem, 9 hósan felült magától és akkor kezdett csak kúszni is...bár bútorok mellett sétálni azt nagyon tudott és szeretett! Most 10 hósan már gyönyörűen mászik, kúszik..és ma megtette első 3 egyedüli lépését is! Ne aggódj, bennünket is leszóltak, hogy nem "rendesen" fejlődik,mert kb 6 hósan fordult meg először és most meg felzárkóztatta magát...sőt!
2010. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!