Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől van az, hogy 7h kisfiam...

Mitől van az, hogy 7h kisfiam szitne az egyik pill-ról a másikra nem alszik el magától? Eddig csak le kellett rakni, a többit ő megoldotta.

Figyelt kérdés
Most meg már többször előfordult, hogy beviszem a szobájába, a kiságyába, de ahogy kijövök egyből sírni kezd és ne is alszik el.Apánál, nagymamánál is ezt csinálja.Szeparációs szorongás?Hogy kell ezt kezelni?
2010. máj. 6. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nem a fogával van gondja akkor lehet a szorongás kezdete. Pánikba esik hogy anyuci eltünik. Az én fiam 8 hós és kb egy hónapja tanult meg magától elaludni,előtte csak cicin vagy ringatásra. Én kineveztem neki egy alvós macit,kapott egy cumit és egyik napról a másikra elfogadta és egyedül elalszik. Nem tudom Ti alkalmaztok e valamilyen "alvótársat" de ha nem akkor szerintem próbáld meg. VAgy akár egy pólódat tedd mellé,takard be puszild meg és ugy menj ki. Ha sír akkor picit vissza,ha megnyugodott ujra ki,és igy tovább. Nálunk ez nagyon bevált. Mindig nagyon odahúzza magához a macit,van hogy átöleli és 2-3 perc mulva már alszik is. Kell nekik az érzés hogy nincsenek egyedül.... Édesek!
2010. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!