Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves gyermeknek mit...

Másfél éves gyermeknek mit javasoltok inkább: szánkót vagy bobot? (2 személyes)

Figyelt kérdés

Mi a praktikusabb? Olyat szeretnék venni, ami sokáig bírja. És mindenképpen kettesben csúsznánk!

Fa és műanyag érvek-ellenérvek?


2010. nov. 26. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szanko es fa

fa, mert idotallobb es kesobb is jol hasznalhato

es szanko, mert az uloresz nem kozvetlenul a talajon van, igy kissebb az eselye a felfazasnak

2010. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szánkó. Tényleg strapabíróbb, és nem a földön ültök rá. Mi fa szánkót veszünk köv. héten.
2010. nov. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia mindenféleképen szánkot a bob jóval nagyobb gyerekeknek való a szánkó azért biztonságosabb és jóval továb birja mint a bob!
2010. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én bobot vennék, mert szerintem kevésbé balesetveszélyes, és mivel gondolom jol fel van öltöztetve a felfázás sem áll fen.
2010. nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mi ezt vettük:

[link]

bár ez 1 személyes, de biztonságosabb mint egy faszánkó amibe nem lehet bekötni. ha hétvégén szánkózunk apával is, akkor elővesszük a faszánkót, kislányommal ráülünk, apa meg majd húz:)

most 10 hós, és ez a szánkó 3 éves korig jó.

legtöbbször egyedül vagyunk itthon napközben, akkor simán kimegyünk majd szánkózni bátran, mert van biztonsági öve, amit én fontosnak tartottam. faszánkónál ez nincs a karfásokon sem. de ha sok pénzed van, akkor ezt ajánlom, mert ebben aztán minden benne van.....:

[link]

2010. nov. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Húúúh ez a hiperszuper szánkó nagyon jól néz ki. Tiszta komfort :) mondjuk nem tudom, hogy amikor fagy és akkor valaki hozzáér véletlenül a fémrészhez az nagyon kellemetlen lehet :)

De tényleg szuper.

Én háttámlás fa szánkóra szavazok, a bob nagyon alacsonyan van, és ha pl egy kő kiáll valahol akkor az elég veszélyes is.

2010. nov. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam is 18 hónapos. Nekünk háttámlás fa szánkónk van.
2010. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!