Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néha dörgöli az orrát kislányo...

Néha dörgöli az orrát kislányom, mintha viszketne neki. mitől lehet ez?Viszket a babám orra?

Figyelt kérdés
esetleg örökölhetett tőlem allergiát?
2009. jan. 15. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Lehet allergia, lehet hogy csak beszáradt fikusz van az orrában és irritálja. De lehet a cérnaférgességnek is a tünete, ami folyamatos orrviszketéssel jár a lappangási szakban. Figyeld a kaksiját és ha már eszik mást is anyatejen vagy tápszeren kívül csináld kicsit fokhagymásabbra a hamiját.

Ha nincs otthon háziállat, akkor is elkaphatja bárkitől, aki az utcán vagy bárhol máshol megfogott egy "fertőzött" tárgyat!

2009. jan. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam akkor szokta dörgölni az orrát, mikor álmos.
2009. jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom akkor szokta dörgölni az orrát, ha álmos vagy ha van beszáradt fikusz. Használj orrspray-t (pl. Sterimar, sima tengervíz, már lehet kapni baby változatot, aminek kisebb a feje és csökkentett a nyomása), vársz pár percet, hogy fellazítsa és orrszívóval kiszippantod.
2009. jan. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak akkor dörgöli az orrát/ szemét, ha álmos? Az én kisfiam mindig ezt csinálja, ha már fáradt, és itt a lefekvés ideje...
2009. jan. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat! :) ha álmos a fülét "tépkedi", ez az orrdörgölés azóta van mióta fogzunk. már 2 fogi kint van most jön megint kettő alul (tehát 4 lesz alul eddig) lehet attól van? az orrsprét kipróbálom, köffi! :)
2009. jan. 15. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!