Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl szoktátok magatok tervezni...

Túl szoktátok magatok tervezni, pörögni a karácsonyi készülődésre, vagy tudtok uralkodni magatokon? Hogy érzitek magatok, igy a karácsony közeledésekor?

Figyelt kérdés
Tavaly 1 éves volt a fiam,annyira nem pörögtem túl magam,viszont idén 2 éves lesz,és már most azon izgulok mihez mit fog szólni,mit hová teszek,ki mikor jön,mi hová megyünk.már karácsonyi,mikulásos dalokat éneklünk,már most imádja a karácsony fényeit,és ő választott magának pár játékot is,néha fe4gyelmeznem kell magam,hogy elég legyen már,nyugi már.ti hogy vagytok ezzel?mennyi idős a baba?
2010. nov. 26. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem még ugyan pocakban van, nem is pörgöm túl a dolgokat. Annyi a változás, hogy most már külön háztartásom van amit ugye én vezetek, apa dolgozik úgyh a takarítás 100%a rám marad. Ennyi de sztem ez kibírható (:
2010. nov. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szóval nekem tavaly 4 éves volt a nagy a kicsi 2. Kértek és kaptak illatos gombócot 6000, 10000 ft os beszélő pónit , ami a lényeg a többire nem is emlékszem. Sokba került! Aztán amikor 26.-án a két gyermek összeveszett a 4.5 literes mosószerre ráhúzott papíron , mert a fejükre akarták tenni kiakadtam............
2010. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
bizony,bizony.már én is nyugira intettem magam.ők még kicsik és annyira másként jár a pici agyuk mint ahogy azt mi gondoljuk.
2010. nov. 26. 21:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! 21 hónapos idén karácsonykor a lányom. Én amúgy is imádom a karácsonyt, már feldíszítettem a lakást, mindig mondom neki hogy mi lesz mikor jön a télapó és hoz kis csomagot meg ilyenek. De ha egyszer olyan jó ez a pár hét amit ezzel lehet tölteni!!!! Nagyon szeretem és azt akarom hogy a lányom is érezze ha már nagyobb lesz a léynegét :))
2010. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem sem tavaly, sem idén nem hozott lázba a karácsony. Nem díszítünk, nem lihegünk semmit túl, sincsenek elvárások, hogy m lesz, hogy lesz. Lesz ahogy lesz. Tavaly egy 9 hónapos kisbabával karácsonyoztunk, ami abból állt, hogy örültünk, hogy volt mit enni a síró baba mellett, szenteste az erkélyen ringattuk a babakocsit ,hogy elaludjon. Idén már érkezett mellé egy pár hetes csecsemő is. Így aztán nekünk nem szól semmi extráról a karácsony, igyekzünk túlélni és ennyi :DDDD
2010. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A munkahelyemen mindig a Karácsony miatt volt pörgés, ezért itthon mindig a legnyugisabban készültem rá. Most sem agonizálok ilyeneken.
2010. nov. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én imádom a karácsonyt, igyekszek hangulatot teremteni, ezért alap hogy dec.1-jén feldíszítem a lakást, gyertyákat gyújtunk stb. 19 hónapos a kislányom, meséltem már neki a télapóról aki egyenlőre csak : bácsi :) pénteken megyünk oviba mikulás ünnepségre, szombaton apukám öltözik be mikulásnak :) karácsonykor nálunk ebédel az egész család, így azt hiszem fogok pörögni :) az lenne még jó ha itt is lenne hó de itt csak az eső esik...
2010. nov. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én minden évben túlpörögtem, már októberben gyűjtöttem a karácsonyi dekorációs ötleteket, mit hol kapok meg és mindennap azon stressteltem hogy sikerüljön minden tervemet megvalósítani. Ajándékok terén dettó, sőt igyekeztem midnenkinek minél több csomagot csinálni, ajádnékot venni, a papírokat is úgy kutattam, válogattam mintha legalábbis valami bútort keresnék a lakásba, mármint olyan válohatós voltam.


Idén már kisfiam is velünk lesz (5 hónapos lesz :)) és úgy érzem mot megpihentem :) Készülökü a Karácsonyra, de nem mint egy félbolond hanem nyugodtan és meghitten. Nem tervezgetek annyit és lassan élvezem és csak élvezem ahogy jön a Szenteste :)

Úgy érzem még soha nem volt ennyire Karácsonyi hangulatom felnőtt korom óta mint amit idén a fiam elhozott közénk :)

2010. dec. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!