Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babával szeretnénk...

6 hónapos babával szeretnénk elmenni síelni. Ajánlatokat szeretnék kérni hova menjünk, ill. tapasztalatokat várok? !

Figyelt kérdés
A nagymama jön velünk bébiszitternek, szóval a felügyelettel nem lesz gond. Pályaszállást keresnénk hogy az etetés is rendben legyen. A babócám még szopik de kap már gyümölcsöt és főzeléket is. Lehet menni ilyen picúrkával ugye? Úgy tudom a friss levegő jót tesz neki is.
2009. jan. 15. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Ne hari, de én nem vinném az ekkorka babámat síelni. A friss levegő tényleg jót tesz neki. Viszont az,hogy pályaszállásotok lenne, nem sokat ér. Gondolok itt arra,hogy ha kajaidó van, beugrasz hozzá, és akkor szopiztatod, megeteted, utána meg irány a síelés... Én nem tudnám otthagyni még az anyukámra sem, hogy én közben vígan síelgessek. Nekem 10 hós a kisfiam, de még most sem vinném ilyen útra. Majd egy picit később, amikor már esetleg ő is élvezi a havat, szánkózást, ilyeneket...

De ez az én véleményem, le is lehet pontozni!

2009. jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmi gond, köszi az őszinte véleményt!
2009. jan. 15. 12:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nem lenne. És miért ne hagyhatnád anyukádra? Majd kíváncsi vagyok, hogy döntessz. Elküldenéd ha mentek?
2009. jan. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze. Attól függ kapunk-e pályaszállást. Ha igen akkor megyünk de ha nem, abban az esetben nem szívesen hagyom ott a maminál, hiába az anyukám, akkor egész végig azon járna az agyam hogy vajon mi lehet vele. Egyébként februárra tervezzük, ha tudok valami konkrétumot, jelzem.
2009. jan. 15. 17:24
 5/6 anonim válasza:

mi is most készülünk síelni babákkal. ikrek. :)) 11 hósak. nagyi szintén ügyeletes lesz pár napig:)))

Mi Donovaly-ra, vagy valamelyik osztrák közeli síterepre gondoltunk. az osztrákoknál többnyire minden bababarát. ezt mondják sokan.

szóval menjetek!!! tuti jó lesz, és igen, szopiztasd meg, aztán bízd nagyira és vígan menj síelgetni!!! azért mert anyuka vagy, még ember is vagy, és ahhoz, hogy ne legyél besavanyodott, begyepesedett anyuka, élvezned kell az életet. a babának meg meg kell tanulnia, hogy ő is alkalmazkodjon a ti programotokhoz, ne csak ti az övéihez.

jó síelést!!!!:)))

2009. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, csütörtökön indulunk! Szerintem nem lesz semmi gond, már volt a mamira bízva többször, és tényleg jót tesz nekem is a kikapcsolódás. 3 nap 2 éjszakára megyünk ez azért nem hosszú idő és az út is kb. 3 órát vesz igénybe.
2009. jan. 27. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!