Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hétfőn kezdem a káposztaleves...

Hétfőn kezdem a káposztaleves diétát. Tippeket, ajánlatokat, jo tanácsokat, és tapasztalatokat szivesen fogadnék, tudnátok adni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Én is hétfőn vágok bele, ha minden jól megy és bírom is :) Most csinálom először...
2009. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De jo. Én is most csinálom először. Sok sikert hozzá. Ha van kedved, irj majd ide, hogy hogy érzed magad, és, hogy megy.
2009. márc. 7. 15:41
 3/12 anonim ***** válasza:
En mar probaltam ,az elso par nap finom ,utana unalmas, a 8 nap meg hanyingerem volt tole ...es eskuszom hiztam 1 kilot ahalyett,hogy foggyak.Nem akarlak lebeszelni de velem ez volt.
2009. márc. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Sziasztok, en pozitivat irok:-). Tavaly probaltam, nekem nagyon nehezemre esett, de megerte! Lement az a 4 kg, amit szer a legnehezebb leadni ilyen gyors ido alatt. Aztan mar csak kihagytam az este 7 utani nasizast es meg mindig maradt a sulyom. Kitartas kell hozza, de sok sikert nektek
2009. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Melyik recept alapján készíted el a levest?
2009. márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2009. márc. 8. 13:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt a receptet használtam! Akkor holnaptól hajrá! Írj privibe ha gondolod, hogy mennyit szeretnél fogyni, és hogy mit fogsz esetleg enni mellette?(az első vagyok)
2009. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szivesen irnék privibe, de sajnos nem engedi a gép. 5-6 kg súlyfeleslegem van, nagyon örülnék, ha sikerülne mindet leadnom. Bár már akkor boldog lennék,ha 3 kilo lemenne. És te, hogy vagy ezzel? Sok erőt, és kitartást kivánok nekid is ehez a kúrához. Jo fogyást! Probálj meg te irni nekem, akkor már tudni fogom az e-mail cimedet.Henrietta000@freemail.hu
2009. márc. 9. 07:01
 9/12 anonim válasza:

én veled tartok ma kezdtem és megvettem ahozzávalókat, megcsináltam a levest ami szerintem (én tudok főzni!!) finom lett és még 2 hétig akarom csinálni de már most is érzem magamon a változást h nem vagyok olyan lusta és gyenge :) a tévhiteket inkább hagyjuk a nagynénjém csinálta 1 hét alatt fogyott 5 kgot és nem jött vissza neki ezért kezdtem el én is sok sikert kívánok hozzá

Sissy 13

2009. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
7ja amugy üzenem a 17:20as válaszolónak h szerintem valamit rosszul csinált
2009. jún. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!