Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Agydaganatból kigyógyulhat...

Agydaganatból kigyógyulhat egy kislány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ezt a levelet a kolléganöm küldte és az Ö barátnője kislányáról van szó nem lánclevél.

Kérlek olvassátok el .



UI:Ha másképp nincs lehetőség segíteni ,akkor imádkozzuk érte ez egy óriási SEGITSÉG.


Köszönöm


Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy egy ilyen témával kapcsolatban zavarlak meg titeket. Sosem vagy csak nagyon ritkán szoktam ilyen témájú leveleket tovább küldözgetni, nem azért mert nem rázna meg, hanem mert nem ismerem a családot vagy nem tudom hogy honnan származik az e-mail. Most mégis megteszem, ugyanis egy nagyon kedves barátnőm kislányáról van szó, akit személyesen én is ismerek. Talán közületek néhányan még emlékeztek is arra, hogy beszéltem nektek róluk – a kálvária november végétől kezdődött. A tegnapi napon az alábbi levelet küldte el nekem és kérte hogy akinek tudom továbbítsam. A gyerek – Inez – annyi idős mint Paula – testvérem kislánya. A gyerkőcről képek találhatók az iwiwen, az ismerőseim között Krasznai Krisztinánál vannak a képek, de akinek nincs iwiw regisztrációja, azoknak csatoltam képeket az e-mailemhez. Ha minél több emberhez eljut, akkor talán akad valaki aki tud nekik segíteni. Én próbálkozom.....

Éva tanácsolta, hogy küldjem körbe.


Köszönöm hogy elolvastátok!


Judit



Subject: Kamarás Inezről


Szia Judit!


Sajnos arra kényszerülök, hogy gyűjtést szervezzek Inez javára. Ha ismersz bárkit, aki egy kis aprósággal tudna segíteni nekünk, kérlek szépen küldd át neki az alábbi levelet.

Köszönöm szépen előre is!

Puszillak

Kriszta



Inez a kiscsoportos óvodások felhőtlen életét élte november utolsó hetéig. Soha nem volt beteges, életvidám, okos, gyönyörű kislány.

November végén fáradságra panaszkodott, és párszor hányt. A háziorvos emésztőrendszeri vírusra gyanakodott. De pár nap alatt rosszabbul lett. Sem a Bethesda sem a Madarász utcai Gyermekkórház nem végzett el rajta értékelhető vizsgálatot közel egy hétig!

Nov. 30-án reggel már nem tudott beszélni és a szemét sem tudta kinyitni. Ekkor küldtek CT-re a Heim Pál Kórházba.

Itt 7 cm-es jobb homloklebenyi daganatot állapítottak meg, és már rohammentő vitt minket az Amerikai úti Idegsebészetre.

Mivel vasárnap volt, senki nem törődött velünk...Azt mondták, szerda előtt nem fogják műteni. Minket hazaküldtek.


Az éjszaka folyamán kómába esett és lebénult. Ekkor életmentő műtétet hajtottak rajta végre. A tumor kivételkor 13cm-es, férfiököl nagyságú volt.


Inez nagyon hamar regenerálódott, a mozgása és a szeme is szépen javult. sajnos egy hét múlva jött a rettenetes hír, hogy a daganat rosszindulatú.

PNET-et (primitív neuroectodermális tumor) diagnosztizáltak nála. Ez az egyik legrosszabb indulatú gyermekrák, alattomosan és rendkívül gyorsan terjed.


Azonnal átszállították a Tűzoltó utcai II. Gyermekklinikára, ahol a neuro-onkológián haladéktalanul megkezdték a kezelést. A protokoll 2 évre szól...

Válogatott kínzásokat tartalmaz, kemoterápiát, gerincvelőbe adott kemoterápiát, teljes idegrendszeri sugárkezelést, csontvelő átültetést...mindezt 4 évesen...


Teljesen átalakult az életünk. Igazából csak vele foglalkozunk, megpróbálunk minden lehetséges gyógymódot, táplálékkiegészítőt,mindent...MINDENT!


Így amellett, hogy idegileg és fizikailag tönkremegyünk, lassan anyagi forrásaink is elapadnak. Be kell-e mutatnom a magyar "ingyenes" gyógyellátást...?


Arra kérek mindenkit, aki egy picit is át tudja érezni a helyzetünket, és lehetősége nyílik rá, segítsen. Minden forint számít, hiszen értékes gyógyszereket és krémeket tudunk venni rajta, amihez máshogy sajnos nem tudunk hozzájutni.


Telefonszámom 0620-9573-440, bármikor szívesen állok rendelkezésre minden kérdéssel kapcsolatban.

E-mail: krisztina.krasznai@bancopopolare.hu

vagy kamkrasz@t-online.hu


Számlaszám:

Kamarás-Krasznai Krisztina

Banco Popolare Hungary Zrt.

14700002-00102100-01013021


A táplálékkiegészítők sajnos nem vehetők meg egészségpénztárra, kivéve talán a Flavin cseppek és a lekvár. A többit a forgalmazóktól kell rendelni (FLP, Tahiti Noni, Natural P, Eyor), ill. az R-47 Protumol krémet a www.newcell.eu oldalon lehet megrendelni. Az is 21.000,-Ft-ba kerül a 20ml, ami kb. 5 napra elegendő...

A képeket akkor az iwiw-en a nevem alatt nézheti meg a kedves érdeklődő.

E-mail címnek pedig a bankit és az otthonit is megadhatod.


Őszinte köszönettel:


Kamarás-Krasznai Krisztina


2009. jan. 15. 13:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

szia!!


Noniból csak az tahiti jó??? mert ökoneteset szívesen adok...

2009. jan. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok,ne hari,de iwiwen sehol nem találtam krasznai krisztiánt,akinek családja lenne...
2009. jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

bocs,megvan....elírtam a nevet...:-(((

szal ökonetes is jó? mert tényleg szívesen küldök..

2009. jan. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én megtaláltam, gyönyörü kislány, szoritunk érte.
2009. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a Rákos gyermekekért alapítvánnyal kellene felvenni a kapcsolatot ha eddig még nem tették.Hát ha ők tudnak segíteni.Jobbulást a kicsinek.
2009. jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Még sosem láttam ilyen szép kislányt, de komolyan!!! Én biztos, hogy utalok pénzt, ha nem is sokat tudok, de sok kicsi sokra megy... Segítsetek ti is, ha megtehetitek!!!
2009. jan. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

MINDENKINEK KÖSZÖNÖM!!! Jól esik, hogy így álltok hozzá. Ő egy barátnőm kolleganőjének barátnője, így nem tudom, hogy jó-e a noni. ÍrNÁL neki e-mailt? Megmondja Ő!

Mégegyszer köszi.

2009. jan. 15. 20:00
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
én is utaltam kicsit. Sok kicsi sokra megy! Gyógyulj meg, kicsi Inez!!!
2009. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
100%

Kedves Idelátogatók!



2009. március 7-én Inez javára jótékonysági koncert lesz a csepeli Radnóti Miklós Művelődési Házban. Cím: 1214 Budapest Vénusz u.2.


A koncert (pontosabban görög táncház) teljes bevételét Krasznai Krisztáék fogják megkapni.


Fellép a Mydros görög zenekar, az Iliosz táncegyüttes és az Eleftheria tánccsoport.


Kérlek Benneteket, hogy terjesszétek ezt is, hogy minél többen eljöjjenek!


A belépőjegyek ára 800 és 1600 Ft között lesz.

A program előreláthatólag 18 órától kb. 22 óráig tart.

2009. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez megérintett. Segíteni sajnos nem tudok, de szorítok érte.
2009. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!