Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Banánt mennyi idős kortól...

Banánt mennyi idős kortól kezdhetek adni a picinek? (anyatejesek vagyunk)

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi doki tanácsára 5,5 hósan kezdtük a hozzátáplálást almával, 2 hét után már alma-banánt kapott. Imádja, nincs baja.
2009. jan. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Szia, mi 6 hóanaposan kezdtük a hozzátáplálást és viszonylag hamar, talán 2-3 hét múlva adtam neki, imádja. Semmi baja tőle, még szopizik, 9 hónapos kisfiú.
2009. jan. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Oké. Tudom, hogy azt írja a szakirodalom, hogy 1 éves kor után a déligyümölcsökkel. De mivel nálunk ez nem okozott pronlémát, úgy gondolom egy próbát a kérdezőnek is megér, hiszen annyira szeretik a babák és tápláló is!
2009. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csak vigyazunk a babnannal,mert szekletfogo:)
2009. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2009. jan. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Akár 1 éves korára alakulhat ki allergia, amit a banán (is ) okozhat. Talán ezért mondják sokan, hogy inkább ritkábban adjál neki.
2009. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!