Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig lehet állni hagyni a...

Meddig lehet állni hagyni a "bekevert" tápszert?

Figyelt kérdés

Kell neki kajcsi közbe egy kis pihi, 10-15 perc szünetet "kér" mindig. Ujra melegithetem akkor vagy csináljak ujjat? Mindig más mennyiségnél áll meg igy kiszámithatatlan..

(Beba Pro bukós babáknak)

És egy másik kérdésem is lenne: Szentkirályival csináljuk neki a tápszert. Abszolut nem kell azt felforralni? Vagy egy idő után nem ártana, igaz hütőbe rakom ha már felbontottam.


2010. nov. 27. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

10-15 perc alatt nem romlik meg szobahomersekleten sem.

En max ket oran belul meg odaadom a tapszert, tovabb viszont nem varok, illetve elore sem csinalom meg soha. De ha megmarad sok, akkor 2 orat meg varok, hatha elfogy.


Asvanyviz: nem kell forallni 24 oraig felbontas utan. Ha tovabb van nyitva az uveg akkor mar forralni kell azt is (mondjuk ha csak a babanak adjatok, ti nem isszatok, akkor nyilvan nem fogy el egy nap alatt egy masfel literes viz).

2010. nov. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Szia! Max 24 órán belül lehet odaadni neki, de az már ha már bele iszik mert akkor vissza engedi a nyálát és hamarabb megromlik. Ha megcsinálod neki és nem iszik bele akkor 24 óráig tárolhatod, hűtőben, ezért lehet előre megcsinálni nekik egy adagot. 10-15 perc alatt nem fog megromlani, nyugodtan újra melegítheted is.

A szintkirályis vízhez nem tudok hozzá szólni, ebben nincs tapasztalatom.

2010. nov. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan odaadhatod neki a maradékot. Az én fiam is van hogy tart fél óra pihit, és a maradékot akkor eszi meg.
2010. nov. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha egy órán belül nem issza meg, kiöntöm.

A babavizet én is 1 nap után felforralnám, egyébként én sima csapvizet forraltam mindig...

2010. nov. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!