Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig lehet a bekevert...

Mennyi ideig lehet a bekevert tápszert odaadni 9 napos babámnak? Hidegen is lehet?

Figyelt kérdés
holnap megyünk orvoshoz,és mindenre fel szeretnék készülni,kitudja meddig tart a dolog!
2009. márc. 1. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vidd cumisüvegtermoszba mindenképp! Ha nincs fóliázd körbe a cumisüveget.Hidegen nem lehet odaadni ( pocsék ize van), meg a bébiknek melegen kell.

Igy azért ellehet tárolni egy pár órát.

2009. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én vettem egy hagyományos (felnőtt) termoszt. Reggelvízforralóval forralom a vizet, megvárom, még megfelelő hőmérsékletűre lehűl, és beleöntöm a termoszba. Így ha megyünk vhova nem kell vele bajlódni. Viszem a cumisüveget, belemérem a vizet, utána a tápszert és kész is!

2009. márc. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
O meg nagyon pici, en nem mertem a fiamnak bekeverni elore a tapot, amikor meg ilyen fiatalka volt. En mindenhova forro vizet viszek normal termoszban, uveget cumival es kupakkal, egy zarhato kicsi edenyben meg az elore kimert tapot es gyorsan osszekutyulom ha kell. Gyors, olcso megoldas es friss.
2009. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!