Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers vagy Libero? Szerintet...

Pampers vagy Libero? Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 18:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Mi 11 kilóig Liberót használtunk, mostmár 5-ös Pamperst. Hónapokig semmi baj nem volt az előzővel, de amint megnőtt egy kicsit, szinte minden éjjel csupa pisi lett. Ezért váltottunk Pampersre.
2010. nov. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Libero. Sokszor próbáltuk a pamperst, de kivétel nélkül mindig volt baleset.
2010. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Pampers :) nincs baleset soha :)
2010. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Mindkettő. Liberoval kezdtünk (koraszülött volt a lányom). aztán kaptunk S&P pamperst. azt lecseréltük mára Active babyre. Napközben azt adom rá, éjszakára viszont Liberót, mivel a pampers volt hogy zavarta mikor már nagyon pisis volt. Pampers annyiban jobb hogy vékony, tud mocorogni benne, ám ha sok a pisi, a zselé nagyon zavarja.
2010. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Libero
2010. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
libero a gumis derék miatt.kisfiam mindig felfelé kakál valahogy,gondolom nagy slunggal jön ki,a gumi mindig megfogja.próbáltam már a pamperst is,két dolog miatt nem tetszik.nem gumis a dereka,és annyira büdös,hogy mindig úgy éreztem,hogy betojt a fiam.a pamperssel volt baleset még pisivel is nem hogy kakival.
2010. nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nálunk a Pampers vált be! A vékonysága miatt! 4-es méretet használunk, és vettem kíváncsiságból egy csomag Liberot. Alig vártam, hogy elfogyjon! A minőségével nincs gond, egy baleset sem történt, de nagyon vastag!
2010. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Pampers vált be, de csak az active baby, a sleep and play nem jó! A Libero tényleg zavaróan vastag, és nekünk a pampers sosem lett "zselés", és nagyon sokat bír!
2010. nov. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

PAMPERS!!

8 hónapos a kisfiam, az első csomag Liberot 2 hetes korában vettem, mindenhol gumis volt, mégsem tudtam úgy ráadni, hogy az ELSŐ pisi ne folyt volna ki a derekánál! Aztán most van rajta a következő 4 es méretű libero, most meg a lába között szivárog ki a pisi. A pampersel soha nem volt ilyen gondom, még éjszaka sem, pedig rengeteget iszik a kisfiam! A barátnőmnek lánya van, ő a liberora esküszik!

2010. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
nappalra pampers, mert vékonyabb, jobban tud mocorogni a kicsi. Éjjelre libero, mert többet felvesz.
2010. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!