Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért jobb/rosszabb a Pampers...

Miért jobb/rosszabb a Pampers Sleep & Play, mint a Pampers Active Baby?

Figyelt kérdés
Nagyon jó ára volt és vettünk 2 csomaggal. A Sleep&Play-nek nem gumis az oldala, csak a hátulja kicsit. Nem fogja vágni a pocakját? Vagy ettől jobb, mert kevésbé tud kifolyni a kaki hátul? Tapasztalatok? 3-as méret, kisfiú.
2010. szept. 8. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mind kettő jó,nekünk a Sleep&Play vált be jobban

Sok ismerősöm viszont mondta,hogy náluk abból ki folyt a pisi,kaki,nekünk nem

2010. szept. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szerettem a sleep and playt,pont amiatt, hogy nem gumis, állandóan kifolyt belőle a pisi.
2010. szept. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is kifolyt minden belőle, éppen a 3-as méretből, addig azt használtuk, azóta activ babyt, na ezzel semmi gond:)
2010. szept. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer vettem Sleep and play-t, alig vártam,hogy elfogyjon. Nagyon vékony és a benne lévő nedvszívó réteg egy csomóba áll 2 pisi után. Az én lányom soha nem pisilt sokat, de ezt naponta 10x kellett cserélni, mert lógott az egész egy csomóban a két lába között...
2010. szept. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kriszti83 ***** válasza:
46%
Mi a Pamperst próbáltuk, de szivárog. A Libero drágább, de nekünk bevállt. A DM-ben szoktuk venni kuponnal (50 pontért beváltható kuponfüzet), így kb. 1000 Ft-tal olcsóbb, szóval annyiba kerül mint a többi.
2010. szept. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is vettem egy csomaggal és alig vártam, hogy elfogyjon. Pontosan amiatt, hogy nem gumis a dereka és így nagyon nehéz volt jól bepelenkázni. Ha nagyon meghúztam szoros volt neki, ha lazábbra hagytam akkor lecsúszott az egész és lógott a lába között.
2010. szept. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is most vettem először a sleep&play-t, majd estére megírom, milyen, mert most van rajta az első darab. Kicsit jobban oda kellett figyelni, mennyire húzzam rá, de szerintem nem lesz olyan rossz.
2010. szept. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

15 hónapos fiamra most vettünk először sleep&playt... kb 10-et használtunk el belőle és elpasszoltam a szomszéd lánynak.

Borzalmas volt, nem tudom a gumírozás miatt-e vagy más miatt, de állandóan átázott a kisfiam benne. Az éjszaka közepén kellett átcsomagolnom, mert nem bírta ki reggelig a pelus. Ráadásul nappal is átázott, átlag 3 óránként cserélem a pelust. És nekem még az volt fura, hogy sokkal kisebb, mint a többi pelus. Mi 4-es méretet hordunk, de ez a fajta pampers, mintha 3-as lenne a 4-es méret. :(

Szóval mi ráfáztunk vele, a másik pamperssel nem voltak gondok, most huggiest vettünk, azzal sincs baj.

2010. szept. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Ahogy látom, 90%ban negatívak a vélemények...remélem, azért el fogom tudni használni. Egyet már kipróbáltam, azzal nem volt gond, bár csak pisi volt. Most is az van rajta, kíváncsi leszek, mi lesz! Mégegyszer köszi mindenkinek!:)
2010. szept. 9. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!