Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a gond? Kislányom...

Mi lehet a gond? Kislányom 2hónapos koráig imádott fürdeni.2 hete vmi. Miatt a fürcsi végére mindig iszonyatosan elkezd sírni.

Figyelt kérdés
Nem változtattunk semmin. Pár napja próbálkozunk hidegebb, melegebb, kevesebb, több vízzel. Semmi változás, ugyanúgy sír. Próbáltuk már a fürcsi idejét is lerövidíteni de az sem tetszett Neki. Este 7-8 körül van a fürdetés. Mit csináljak?
2009. jan. 15. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szeret fürdeni és egyszerűen aza baja hogy abbahagyjátok:-)
2009. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Próbáljátok ki azt, hogy a kezébe adod a levetett Bady-át. Hátha az megnyugtatja és biztonság érzetet ad neki, hogy foghat valamit, kapaszkodhat. Lehet, hogy csak az a baj, hogy megijedt valamitől akár egy kissebb nesztől, amit ti észre sem vettetek. Egy misét megér.
2009. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamitől megijedhetett. Nem történt semmi változás biztos? Mindig ugyanaz fürdeti, mert az se jó ha nem egy kéz fürdeti. Próbáljátok lerövidíteni, és inkább kicsit melegebb vizet, nálunk az volt a baj, hogy szinte forró vízben szeret fürdeni és hideg volt neki az, amit előírtak az okosok. Nem szabad türelmetlenkedni, és mindig minden este ugyanaz a szertartás kísérje végig, kedves beszélgetés nevetgélés. Én pl zsipp zsupp-ozni szoktam és folyamatosan szoktatgatom a vízzel. Próbáld előbb a lábait beletenni, locsolgatni... Legyen meleg a szobában én még mindig hősugárzózok is, ha pancsi van.
2009. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nálunk is be van kapcsolva a hősugárzó, a pocakjára pedig mosdókesztyűt szoktunk rakni. Viszont akkor kezdődött az egész amikor telcsivel csináltunk róla fényképet. Korábban fényképezővel is fényképeztük, de nem volt gond. Ha a telcsitől ijedt meg akkor mit csináljak?
2009. jan. 15. 21:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább arra tippelnék, hogy szeret fürödni, és nem akarja abbahagyni:-)

Lányom is, ha elveszem a játékait, már hisztizik, ha kiveszem az ülőfürdetőből, vísít, de csak mert nem akar kijönni. Két kézzel kapaszkodik a kád szélébe:-)

Ha meg megilyedt, akkor azon csak a türelem segít, és hogy többet nem fényképezitek telcsivel.

2009. jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azert kezd sirni a furdes vegen, mert tudja, hogy kovetkezik hamarosan az oltoztetes, amit szinte minden gyerek utal. Az en fiam legalabbis akor kezd uvolteni. Olyankor nem uvolt mar amikor oltozteted?
2009. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ma már eljutottunk odáig, hogy fürcsi közben nem sírt csak törölközés közben. Szerintem ez nem tetszik a babócámnak. Az öltözködéssel soha nem volt gondunk eddig. Le is kopogom!!!! Köszi még egyszer mindenkinek!!
2009. jan. 16. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!