Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon ma éjjel alszunk? Ma...

Vajon ma éjjel alszunk? Ma össz.3órát aludt napközben a 6hós kisfiam. Most 9kor tettül le aludni. Van esély egy reggel 6ig átaludt éjszakára?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 21:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia. Kíváncsi lennék hogy hogy sikerűlt az északa.Lányom most 6,5 hós és 2 hós korától átalussza az északát.Nálla úgy volt hogy elkezdett egyre később ébredni reggelente.Így végigalvás lett belőlle.Nállatok is meglehet hogy kezd átállni.Viszont úgy 1 hónapja bármit csinálok ébred minden éjjel.Válltozó hogy 1x vagy 4x.Már mindent megpróbáltam kiküszöbőlni.Nem éhes nem szomjas.Mintha csak én kellenék neki:)
2009. jan. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

sziasztok

szörnyű

:S

2óra volt a leghosszabb idő amit egyben átaludt, jellemzően félóránként ébredt.

2009. jan. 16. 08:40
 13/14 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet, a lányom 6 hónapos és az egyik foga hegye már kint van. Fél háromtól négyig ébren van, jó esetben játszik és "csak" nyekereg néha, rosszabb esetben 1 órán keresztül üvölt... Nappal sem akar már annyit aludni mint régen. Pedig 4 hós korától 5,5 hós koráig gyönyörűen aludt, már azt hittem itt a mennyország. :) Áá! :( Nyugi! A lényeg, hogy nem bennünk van a hiba, és igazából bennük sem, ez ilyen időszak. Remélem hamar túlleszünk rajta. Szerintem most túl sok a változás a kis életükben: hozzátáplálás, pörgés-forgás, fogzás, és a világ is egyre érdekesebb... Nehéz ezt még feldolgozni a kis idegrendszerüknek. Ahogy egy kedves rokonom mondta, aki hasonló cipőben jár: nézzünk fel éjjel a holdra és gondoljunk arra, hogy a másikunk is ezt nézi éppen! :)
2009. jan. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy jön a foga és attól nyugtalan? nálunk is voltak ilyen dúrván zűrös időszakok, de az mindig a fogzástól volt. most szerencsére alszik, de ha a szemfogak jönnek, bizti lesz gáz megint.
2009. jan. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!