Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik el ilyen nehezen...

Miért alszik el ilyen nehezen minden este? 19 hónapos a kislányom és reggel 8 körül kel de van amikor előbb! Fél 1-1 körül teszem le aludni és akkor alszik 1,5-2 órát!

Figyelt kérdés

Este 8 körül van a fürdetés és utána megissza a tejet de nagyon nehezen alszik el! 10 óra van mire eltudom altatni!

Már próbáltam azt is hogy beteszem a kiságyba amugy kéri is oda magát és kijövök de egyből elkezd sirni!

Mit csináljak hogy előbb elaludjon? Vagy ennyi az alvásigénye?


2010. nov. 28. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, èn bele fáradtam, 9-nél előbb meg sem próbálom elaltatni, és így hamar elalszik, nem kell szenvedni hogy mièrt nem alszik, szomjas, éhes, stb. Velem nézi a jóban rosszbant, utánna bealszik, átteszem a kiságyba.

Reggel 7- kor kel, délelőtt 1-2 órát kint vagyunk még a hóban is, ha edik is! 1-4 vagy 2-5- ig alszik, így délután már nem megyünk ki, de ugye ha 5 kor kel, nem fárad el 3 óra alatt, hogy 8- ra bealudjon!

2010. nov. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kislányom 21 hónapos, este 9-től reggel 7-ig szokott aludni, délután pedig másfél órát.Én nagyon könnyen el tudom altatni, ahogy leteszem, pár pillanat és már alszik is.

Lehet nem fárad el eléggé a lánykád és azért nem tud elaludni, vagy az is lehet,hogy fél egyedül elaludni. Próbáld ki,hogy levegőztök még egyet este fele, sétáljatok, szaladgáljatok egyet. Ha nem válik be,próbáld később lefektetni, fél 10 körül mondjuk.

2010. nov. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egész délután megy meg szaladgál miután felkel! Még a vacsival is ugy kell utána szaladnom,mert úgy csinál mint aki nem ér rá :)!

Fél 10 kor ha leteszem este aludni nincsen késő?

Majd megpróbálom akkor azt is hogy délután 4 körül még leviszem egyet sétálni!

2010. nov. 28. 22:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az kisfiam most lesz 19 hónapos és kb 1 hete csinálja ezt,hogy egyszerűen nem akar elaludni este.

Még hajnal 1 kor vígan kukorékol meg rohangál.

Tegnap vezettük be azt,hogy szépen lefekszünk este apa is és én is és magunk közé vesszük és szépen elalszik.Tegnap még egy órát szenvedett forgolódott felült nézelődött a sötétben.Ma viszont már 25 perc alatt elaludt.Mikor elalszik akkor átviszem a szobájába a kiságyba és alszik szépen.

Eddig ez működik úgyhogy mi ezt fogjuk csinálni.:)

2010. nov. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!