Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogy altatja az 5hónapos...

Ki hogy altatja az 5hónapos babáját? Mennyit alszik napközben? És éjszaka hányszor kel?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! 5 hónapos a kisfiam, szerencsére nem kell altatnom. Amikor álmos elkezdi dörzsölni a szemét és hangosakat ásít, olyankor berakom hason a kiságyba, és már alszik is. Viszont napközben csak 2 vagy 3x 30 percet alszik. Éjjel szépen alszik, este 9től reggel 9ig egy nyikkanás nélkül.
2010. nov. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Éjszaka már nem kel, az első ébredés reggel 7-kor van. Este 8-9körül alszik el. Napközben 2-3* alszik 30-40 percet.

Altatni babakocsiban séta közben szoktuk, vagy kézben elringatom és úgy leteszem a kiságyába.

2010. nov. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én is vagy ringatom és úgy rakom a kiságyba vagy berakom hason a kiságyba és szépen egy nyikkanás nélkül elaszik. Mikor mit igényel :) A kislányom napközben 5-6szor alszik 30percet. De úgy látom rajta h fáradtan kel. Éjszaka viszont 20órától alszik 5ig, úgy h kétszer kel.
2010. nov. 29. 09:16
 4/7 anonim ***** válasza:

az elsőt szinte állandóan ringattam,és úgy elaludva tettem le hasra.meg is van a hátulütője,2 éves és még nem alszik el egyedül.

a kicsi most fél éves.Őt 1hónapos megtanítottam(ha ha maga megtanulta)hogy leteszem és alszik.Ehhez viszont rá kell érezni,mikor álmos.Pl szopik,és látom hogy dörzsöli a szemét,tépi a fülét.akkor leteszem hason a kiságyba és alszik is.délelőtt olyan fél,háromnegyed órát alszik.majd déltől úgy kettőig,és van hogy már nem alszik az nap,vagy ha alszik is percre pontosan fél órát.Olyan fél héttől alszik reggel 6-7ig.eközben teljesen változó,hogy hányszor kel.De átlagban 2x.Bár volt hogy 3-4xis,de volt hogy átaludta az éjjelt.

2010. dec. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, 5 hós kisfiam, este 20.30 - reggel 7-8-ig alszik. Nem szokott felkelni. Napközben, 3x,4x alszik 30 perceket. Látszik rajta mikor kezd fáradni, akkor szoktam betenni az ágyába. Az esetek többségében hamar elalszik, de van, hogy játszik még egy kicsit, aztán altatja magát.
2010. dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kb. 3x kelt ennyi idősen, cicit kapott. elaludni cicin (együtt aludtunk sokáig, mert sokszor kelt a későbbiekben is). nappal kb. 3x audt, de ez nagyon változó volt még akkoriban, nem volt még kialakult napirend. este 7-8 körül feküdt, reggel 6 körül ébredt. most már külön alszunk, elalduni úgy alszik el, hoyg melléfekszem, és megvárom amíg elalszik .

2 áves lesz nemsoká

2010. dec. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 5 hónapos, napközben 3x alszik fél órát saját ágyában, este 8 tól reggel 7 ig saját ágyában, éjjel 2x ébred. Magától alszik el mindig. Kislányomat mindig karban altattuk, nagyon fárasztó volt, még 4 évesen is csak úgy aludt el, ha fogtuk közben a kezét. Nem szeretném megint évekig ezt csinálni. Újszülött kora óta saját kiságyában alszik, szinte megnyugszik, ha már beleteszem.
2010. dec. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!