Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok babátokkal...

Mit csináltok babátokkal most, hogy már szinte alig lehet kivinni? Nekem 4hós, és szinte minden nap kint volt, de most, hogy nagyon fúj a szél egy-két nap nemtudom kivinni?

Figyelt kérdés
De oyankor nyűgös is!Ki lehetne vinni ha nem fújna a szél,de ebbe a nagy szélbe nem merem,még a terszra sem,met esik az eső és becsap oda is.Hogy bírjátok bent?
2010. nov. 29. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 30-40 perc nem fog megártani nekünk a szélben sem, persze jól felöltözünk, és keresünk szélcsendesebb helyet.

Nálunk ez "létkérdés"... Kell a friss levegő.

Bent még így is sok idő marad. Elszórakoztatjuk egymást valahogy.

2010. nov. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem már 2 éves a kislányom, de amikor pici volt akkor sem hagytunk ki egy napot sem a levegőzésből. Lehet kapni babakocsira esővédő zsákot kb. 1500 - 2000 Ft. Az nem csak eső ellen véd, hanem ha szeles az idő akkor is felrakhatod. Szerintem nagy találmány. Én sűrűn használtam.
2010. nov. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor a terszra kivihetem kb.fél órára szerinted?nekünk is kell a levegő!!!!!
2010. nov. 29. 09:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, nem lesz semmi baja! :)
2010. nov. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne kivinni?????

nem esik minden nap és nem is fúj.

2010. nov. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az enyém 2 hónapos.

Egyedül vagyok velük, van még 2 ,3éves.és sulisak.

Nekünk muszáj menni,ha esik-ha fúj.

Ha rosszabb az idő akkor max.nem 1,5 órát csak 30-40percet vagyunk lent.A városközpont tőlünk fél óra,ma oda megyünk.Néha jó lenne ha nem kellene cipelni őket,de muszáj:(

2010. nov. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
lvegőzésen túl:)
2010. nov. 29. 12:44
 8/8 A kérdező kommentje:
kösz a jó tanácsokat,mára beteg lett a babám:(
2010. dec. 1. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!