Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sírós babák anyukái. Hogy...

Sírós babák anyukái. Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Kislányom 8 hetes, egész nap sír.

Nem tudom őt megnyugtatni.

Hasfájásra már mindent kipróbáltunk.

Gondoltam, hogy éhes, sokszor teszem cicire, de mindegy utána is sír.

Tudom, hogy ilyenkor mindent sírással reagálnak le, de a folytonos sírás engem kikészít.

Sokan írják, hogy ez volt életük legboldogabb időszaka...nekem viszont nem az. Tudom gáz, de lassan már nem tudok mosolyogni, mert az egész napos sikítás-sírás nagyon leterhel. S persze sajnálom őt, és próbálok mindent megtenni, hogy ne legyen rossz neki, de lelkileg nagyon nehéz.


2010. nov. 29. 13:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az első 3 hónapot én sem igazán sírom vissza. Hiába nagy csoda, és a világ legjobb dolga, ami történhet az ember lányával :) De az a stressz, amit a folytonos sírás okozott, az nagyon rossz volt. Reggelente én is gyomorgörcssel ébredtem hónapokon át. De elmúlt, rég volt :)
2010. nov. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!