Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól és milyen...

Hány hónapos kortól és milyen időben lehet a babát "sport babakocsiba" sétálni vinni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok,ami összecsukható és nem mózeskosaras.
2009. jan. 16. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
az én fiam már elég régóta abban ül, kb 5 hónapos kora óta, mert a mélykocsiban ordított, mert nem látott ki. elméletileg amikor tud ülni, beleteheted, kb fél éves kortól. kivinni kiviheted benne télen is, ha van rajta lábvédő, jól felöltözteted és kész.
2009. jan. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de mi még csak 2,5 hónaposak vagyunk,és mióta a hasán alszik egyszerűen nem marad meg a kocsiban,pedig már a fedelét is lehajtom :-(
2009. jan. 16. 11:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet!Kislányom 4 hónapos és az ágyban a hasán alszik,de a babakocsiban ugye háton ahol talán 20-30 percet alszik majd nézelődik és elkezd nyűglődni!V próbáld meg h ha olyan a hordozótok h rá lehet tenni a mózeskosár helyett a kerekes részre, és abba jobban kilát!Hátha.......
2009. jan. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát 2.5 hónaposan a soprtkocsi még tényleg gáz lenne, a babahordozós módszer jónak tűnik, bár a mi mélykocsinkra nem passzolt. én ezekben a kritikus hónapokban a teraszon babahordozóban levegőztettem, de persze élményre köze sincs ennek a sétához sajnos...
2009. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a mi hordozónk egy ősrégi darab-esélytelen rá/bele rakni.marad a kenguru...vagy max arra fél órára hasra fektetem
2009. jan. 16. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!