Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes anyukák a harminc-akárhány hónapos gyerekük korát még hónapokban számolják?

Figyelt kérdés
Annyira idegesit,amikor számtani müveletet kell végeznem ahhoz,hogy rájöjjek mennyi idős.........Miért nem jó a 2-2.5-3 év?
2010. nov. 29. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is alig állom meg hogy ne szóljak be...Annyira idegesít.
2010. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mig nem toltik be a babak a ket evet, addig honapokban szoktak megadni az eletkorukat. Szoval 23 honapos az meg belefer, de utana mar tenyleg "hibas".
2010. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem jobban idegesít,amikor pl. 4 hós gyerek korát hetekben fejezik ki.A múltkor volt egy anyuka,aki 40 akárhány hetes babájáról beszélt,és sokan azt hitték h terhes.
2010. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem,hogy ez téged miért idegesít? Valakinek igy jó másnak meg úgy!

Mondjuk én sem hónapokban számolom hanem azt mondom hogy a kisfiam 1,5 éves!

2010. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
főleg, ha babának nevezik. tudom, van jobb dolgom is, de néha idegesítő tud lenni.
2010. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! SZámomra ez úgy elfogadott hogy 2 éves koráig hónapokban, utána évben mondjuk. De van akinek ez nem olyan egyértelmű, ráadásul olyan röhejesen is hangzik hogy a 36 hónapos :)
2010. nov. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Úgy látom,kicsit megosztva bár,de mindenkinek az a véleménye,ami nekem!

Köszi......

2010. nov. 30. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!