Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam át a 4...

Hogyan szoktassam át a 4 hónapos babámat mellőlem a kiságyba?

Figyelt kérdés
A babám hasfájós volt így eleinte mellettem aludt. Most probálom beleszoktatni a kiságyba de ha belerakom egyből felébred
2010. nov. 30. 08:29
 1/6 Kriszti83 ***** válasza:
Türelem és kitartás. Hagyd sírni, el fog aludni a kiságyban is.
2010. nov. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Semmiképp se hagyd sírni, eddig szimbiózisban éltetek, nem lehet egyik napról a másikra átteni és otthagyni.

Próbálj valami 'anyaszagút' betenni az ágyába, nekünk nagyon bevált. Este szopi/tápi, utána pici ringatás, dúdolás, csendben, félhomályban, és amikor már majdnem alszik, tedd be az ágyába, simogasd a hátát, fejét, amelyiket szereti.

2010. nov. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Altasd el magad mellett de ugy hogy a baba alatt legyen egy kis pled osszehajtva,ha mar melyen alszik nyulj a pled ala es ugy probald betenni a kisagyba.
2010. nov. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Latom kapta; kulonfele valaszokat.Sirni ne hagyd.
2010. nov. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem a mai napig nem sikerült. Ahányszor megpróbálkozunk vele mindig közbejött valami, beteg lett, jött a foga, stb.

Most legutobb 1 hónapig küzdöttünk 1 foggal. Volt olyan északa, hogy 10x is fent volt, igy inkább visszavettem magammellé. Majd egyszer csak sikerül..

8,5 hónapos

sok sikert neked!

2010. nov. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom 6hetes kora alszik a kiságyban éjjel, előtte mellettem aludt. Én úgy oldattam meg h kapott egy alvótársat (egy prüss tigris) és ahhoz odabújik és átkarolja most már (van h szopizza is :) ). Eleinte rakjál be neki valami anya illatú pólót, én a hálóingemet raktam be hozzá.
2010. nov. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!