Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam vissza a...

Hogy szoktassam vissza a kiságyba nappal?

Figyelt kérdés
4 honapos a fiam, csak az utcán babakocsiban hajlando aludni napi 2x 2 orát sétálunk, már annyi mindent megprobáltam, hagytam sirni, el akartam ringatni, stb.. semmi nem megy, de mi lesz ha jön majd a ho? nem lehetünk kint egész nap, és a házimunka se készül.. el vagyok keseredve... biztos én rontottam el valamit, hogy hozhatnám helyre? segitsetek kérlek..
2010. nov. 8. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
"Aludj jól, gyermekem" c könyvet ajánlom.
2010. nov. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kis sírás és kis türelem. Másképp nem megy...
2010. nov. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy bármit is "elrontottál". A babák nagyon különböznek. Saját gyerekeimen látom, hogy ami az egyikkel simán ment, az a másikkal csak azért sem "működik". :o)


Ha éjjel alszik a kiságyában, akkor szerintem örülj!


Nekem a második gyermekem hónapokig csak a babhordozóban volt képes elaludni, és ha már mélyen aludt, áttettük a kiságyba.

Napközben csak 14 hónapos korára tudtam erről leszoktatni.

2010. nov. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tedd babakocsiba a lakásba és altasd ott. Én nem tudom visszaszoktatni a 11 hónapos babámat, mert ott csak fél órát hajlandó aludni egy nap egyszer. Inkább beleteszem a babakocsiba elringatom és alszik rendesen. Mondjuk nálunk ez a szeparácios szorongás hozadéka mert mióta elkezdődött nála azota van ez igy. Nem akart aludni az ágyban hát probáltam máshol. Kocsi bejött. Aztán rájöttem, hogy ez nem megoldás és probáltam visszaszoktatni. Sikerült is, de csak keveset alszik az ágyban nappal, vagy akkor alszik ha én meg az ágy mellé fekszem....hát akkor semmi sem halad. Ugyhogy nappal maradt a babakocsi. Amig éjszaka az ágyában alszik addig nem fogok tovább görcsölni a nappali alváson.

Hát vagy igy csinálod, vagy hagyod kicsit sirni vagy az még lehet megoldás, hogy melléülsz és simogatod amig el nem alszik. Ez nekünk be szokott jönni. De nem biztos hogy 2 órát fog aludni az ágyban ha megszokta a folyamatos ringatást.

2010. nov. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit az első ajánlott könyvet, ne vedd meg. Ha nincs még meg és szeretnéd,írj,és elküldöm mailen.
2010. nov. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!