Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam vissza a...

Hogyan szoktassam vissza a kiságyba a 13 hónapos lányomat?

Figyelt kérdés

Elég mozgékony,így mindig beleakadt a lába a kiságy rácsaiba,erre persze felébredt,és jött a sírás.Hiába fektettem vissza,akkor már felállt és sírva kéredzkedett ki.Végül győzött a kimerültségem és kivettem.Most küzdök a a visszaszoktatással.

Másik kérdésem,hogy ennyi idősen is meg lehet tanítani egyedül elaludni?(eddig így volt:valamelyikünk lefeküdt mellé,kicsit simiztük-elaludt)

Elrontottam az elején már ugye?De nem bírtam hallgatni,ahogy sír.:-((

Első babánk.

Köszönöm a segítségeteket!!!


2010. jún. 22. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy hogyan szoktasd vissza, azt nem tudom, mert én is most várom első babámat, de szerintem, ha felszerelsz fejvédőt körbe a kiságyban, akkor nem fog beleakadni a lába a rácsba.
2010. jún. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én ezt nem tartom elrontásnak.

Ha terhes már nektek, hogy veletek alszik, akkor elalvása után inkább nektek kellene más alvóhely után nézni.


Nem sokára neki magának lesz vonzó a kiságy, ha majd be tud mászni magától.

Szintén nem sokára igényelni fogja a különalvást ő maga.

2010. jún. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fejvédő körben, nem ugrani az első sírásra és tegyél be valami játékot,könyvet az ágyba,amivel reggel elfoglalhatjaa magát, hiszen ha unatkozik, akkor szintén sírni fog. Én este bennthagytam egy csőrös poharat is teával, abból éjszaka is ittak és reggel is elverte az első éhségüket amíg a kedves mami és papi felébredt :)
2010. jún. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és esti elalvás, gyertek ki a szobából. Simi, jó éjszakát puszi és hagyjátok elaludni.
2010. jún. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs, előző, de ez nem olyan biztos, mert a párom 1 éves korában lett kábé odaszoktatva a szülői ágyba, és 3-4 éves volt, mire a saját ágy kezdte érdekelni.
2010. jún. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8:48-as vagyok, bocs, nem az előzőnek szólt, hanem a 8:46osnak.
2010. jún. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem alszunk vele egy szobában(csak az elalvásnál segítünk).Persze éjszaka,ha nagyon keservesen sír,akkor visszabújok mellé szeretgetni(ilyenkor hozzám bújik és alszunk reggelig).A szobájában a kiságy mellé van megágyazva a földön(polifóm,2 vastag téli paplan:ezen alszik és körbejárja reggelig az egészet).

Megtanul éjszaka egyedül aludni,vagy hagyjam,hogy kínlódjon és ne bújjak hozzá?Olyan tehetetlennek,tudatlannak érzem magam.:-((

Nem tudom mikor teszek jót.:-((

Köszönöm a válaszaitokat!

2010. jún. 22. 08:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 14 hós koráig minden éjjel kivettem, ha akarta. Akkor aludt át előszőr egy ájszakát. Magától. Én nem erőltettem semmit. Most 20 hós, ha úgy adódik, most is odabújhat, ha szeretne. Bennem annyira él az, amikor kicsi voltam. (nyilván nem 1,5 éves), akkor nem engedték meg a szüleim, hogy velük aludjak. Szörnyű volt. Ezért is vagyok engedékeny e témában. Vedd oda, ha akarja.
2010. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!