Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan kezdjük a hozzátáplálás...

Lassan kezdjük a hozzátáplálást 4 hónapos kislányomnál, milyen eszközöket kell beszerezni?

Figyelt kérdés
/Turmix,botmixer,edények...és kell e ezeket majd sterilizálni?/
2010. nov. 30. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

etetőszékkel ráérsz kb 1-2hónapot.

kell 2-3tálcsi(én ikeában vettem 3db-os szines tányérkákat)kb 2 etetőkanál,ezer millio féle van,mi NUK-ot használunk. előkék,olyan aminek ujja van,babám előszeretettel masatol a szájánál s amig be nem szereztük addig a body-k ujja tiszta pempő lett.

botmixer(szerintem praktikusabb mint a turmixgép

elmosogatom a használt tárgyakat, és 3-4naponta egyszer kifőzöm a tálcsikat,kanalakat meg a még használatos cumisüvegeket.mi már 6hósak vagyunk.

kb ennyi jutott eszembe:)

2010. nov. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A turmixot, és a botmixert csak mosogattam (forró vízben). Kerestem műanyag hálós szűrőt, de nem találtam, úgyhogy én fémet használtam. Mikrózható kistányér, műanyag kiskanalak és esetleg külön kislábas(ok) a főzőcskéhez. Ezeket 2-3 hónapig minden használat után főztem, azután egyre ritkábban, és kb 1 éves korára már csak mosogattam.
2010. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

és azon kívül amit leírtak rengeteg partedli :-)

Abból soha sem elég.

2010. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 30. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:
almareszelő jó szolgálatot tehet én minden gyümit azzal reszeltem(nemcsak almát)egy mozdulattal lemosható és mozsár is jó volt(babakekszet beletörni a gyümibe),1 kis edény főzésre,én is inkább botmixert ajánlok,kistányérok,kanál(nekünk a többféléből a babyloves DM-s vált be legjobban,előkék(evéshez a tiszta nejlonos a legjobb,ha később szeretnél majd kajafogós műanyag előkéz használni akkor érdemes néha azt is már a kezdetektől használni mert nekem most jól jönne a darabos egyedül evésnél de nem szívleli,mert nem azt szokta meg és nagyon önállósodni akar és az egész konyha csupa aprólék.ezeket a dolgokat csak jól elmostam forró vízben kanalakat minden evés után sterilizáltam 20 hós anyuka
2010. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!