Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Piros pozsgás arc,37,5 hő?...

Piros pozsgás arc,37,5 hő? Beteg lesz? Mozgatja egyfolytában a száját, mintha a nyelvét rágná, nyügös! Vigyem orvoshoz? 9 hónapos

Figyelt kérdés
kicsit köhög
2010. dec. 1. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
A foga???bizsereghet neki,és ugy érzi a nyelvét ha rágja,jobb lesz.
2010. dec. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az éjjel is 1,5óránként fent volt!kentem neki tegnap dentinox-szal,meg kapott éjjel nurofent,de nem lett jobb!
2010. dec. 1. 10:10
 3/7 anonim ***** válasza:
bocsi az OFF-ért nálunk is ez van pirospozsgás arc napok óta köhögni nem köhög nem lázas csak höemelkedés. nyálzás kézrágás folyamatosan. akkor lehet fog? mégegyszer bocsi...
2010. dec. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most van fülgyulladása a lányomnak . 13 hónapos. Ő is mintha rágta volna a nyelvét olyasmiket csinált azt hittem foga jön, de nem. Hétfőn neki is hőemelkedése volt, aztán ma éjjelre magas láza lett most jöttünk meg az orvostól, középfülgyulladása van. Mellesleg nekem is és iszonyat be van dugulva a fülem, lehet ő is ezt érzi és ahogy mozgatja a kis száját " megpróbálja kidugítani " magának...

Kívánom hogy nektek ne ez legyen csak fogzás!!!

2010. dec. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálunk se hatott a dentinox...simán lehet...utolsó válaszolónak:nálatok is...
2010. dec. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de nem is náthás!azt mondta a dokink hogy a fül nem lehet ha nem náthás!vagy?
2010. dec. 1. 10:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem lehet, hogy csak szomjas és azért piszkálódik a nyelvével? Ha hőemelkedése van, vagy lázas nagyobb a folyadék igényük is.

Ha köhög kicsit, azért elvinném a helyedben, most itt a hétvége is, ha rosszabbodik, akkor meg az ügyeletre cipelheted stb.

Legalább a doki megnézné a száját is.

Egyébként volt a fiamnak vírusos bőrgyulladása, ami szintén csak hőemelkedéssel járt és ugyan neki nem voltak hólyagok, kiütések a szájában, de azt mondta a doki, hogy csodálkozik rajta, mert ilyenkor ott is szokott lenni és az fájdalmas is tud lenni a babáknak, valamelyik még nyelni se nagyon akar/tud.

2010. dec. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!