Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mentek ebben a hóesésben...

Ki mentek ebben a hóesésben babátokkal? Miben? Hogyan? Baba kocsival? 9 hó

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 12:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mink kimentünk,mert a lányommal muszály volt....Letakartama kocsit és mars. :)


Legközelebb majd ha megáll a havazás.

2010. dec. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az lemaradt,a lányom 3 éves a kicsi 8,5 hónapos.
2010. dec. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi kint voltunk babakocsival, bár csak rövid időre. A kisfiamra adtam: hosszú ujjú badit, harisnyát, pulóvert, bélelt nadrág és kabát, sapkát, kesztyűt, sálat és még erre jött a babakocsihoz tartozó lábzsák.

Nagyon élvezte, mert annyira nincsen hideg, s ha ki akarsz menni akkor még inkább most, mert délutánra ónos esőt jósoltak.

Üdv:

13 hós babó anyukája

2010. dec. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Voltunk kint másfél órát délelőtt, 2 gyerkőccel (2 éves, 1 hónapos). A kicsi babakocsiban, a nagy gyalog. Tök jót sétáltunk, hógolyókat gyúrtunk, trappoltunk a hókupacokban.

De azt hiszem, csak babakocsival csak séta kedvéért nem mentem volna (mármint a helyedben nem mennék). Persze ha van dolog, pl közért, akkor igen, de egy 9 hónaposnak nem nagy öröm még a hóesés,mint ahogy az 1 hónaposomnak sem volt az. A 2 évesem viszont imádja :)

2010. dec. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi most jottunk be,40 percet voltunk kint,én havat lapátoltam,addig a fiam járkált korulottem,aztán meg lehoztam a padlásrol a szánkot és szánkoztunk kicsit,el is aludt.Jo volt kint,ahogy felkel,ebédelunk és irány ki.
2010. dec. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ja az lemaradt,15 hosak vagyunk
2010. dec. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi is kimentünk 9 hós kislányommal, mert még nem látott havat. Nagyon pislogott! Én hosszú ujjú bodyt, rá egy garbót, arra egy kardigánt, alulra pedig egy nagyon vastag harisnyát és egy nadrágot adtam. Erre jött a kezes-lábas bundazsák, usánka-szerű sapka, sál, be a takaróval bélelt babakocsiba, felraktam a lábzsákot, és jó fél-háromnegyed órát kint voltunk. Szerintem ilyenkor sokkal tisztább a levegő, és nekik is szükségük van a friss, tiszta, oxigéndús levegőre. És amúgy kicsit el is fárasztja őket, így jobban alszanak.
2010. dec. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi reggel a hószakadásba vittük a kicsivel (9hónapos) a nagy tesót a suliba (8 éves). A kicsi most látott először havat, úgy hogy esik. Meglepődött, mert amikor ráesett a sok hó, akkor elkezdett sírni, aztán már a nyelvét nyújtogatta, hogy bekapja a havat :D

Ja, igen, babakocsival mentünk, de nekünk ez nem gond, mert 3 kerekű Graco Trekkonk van és úgy túrja a havat, hogy előtte nincs lehetetlen :D

Nagy is, jó is, kényelmes is, szóval imádni való egy kocsi :D

De ma megint megyünk le, majd délután, újra a suliba. Akkor szerintem már teszek fel esővédőt is, ha nagyon szakad a hó.

2010. dec. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

mi voltunk délelőtt boltban is meg aátmentünk a barátnőmékhez, kb. 15 perc jó időben, így kb. 20 volt. jó melegen felöltöztettem a kislányomat, esővédő a babakocsira, és hajrá. közepes kerekei vannak a babakocsinknak, se nagy, se kicsi. nem is volt midnenhol eltakarítva, de így se volt gond.

2 éves lesz nemsoká a kislányom

2010. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

2 órát voltunk kint, 1,5 éves, szánkón húztam, hógolyóztunk, sepregettünk, hóembert építettünk 1,5 méterest!

Tavaly is mikor már tudott ülni, 1-1 órát kint voltunk, még ha esett us a hó, szánkón elvolt betakarva!

2010. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!