Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hóesésben mentek sétálni...

Hóesésben mentek sétálni babátokkal?

Figyelt kérdés
Most is esik nálunk,és elég nagy már meg nehéz tolni benne a babakocsit. Sajna nem tolták le az utakról,ugyhogy azok elég rosszak. Szánkónk sincs :( Azért az udvarra kivihetem kicsit úgy is hogy esik a hó?Vagy könnyebben megfázik ilyenkor? Vagy inkább elhalasszuk?
2010. jan. 18. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi az autós ülését kötöztük rá a szánkóra annó és úgy húztuk. Rettenetesen nagyokat aludt :)


Ne hagyd ki a sétát, nagyon jó friss a levegő.

2010. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi voltunk múltkor is meg most is. Múltkor babakocsival, hát helyenként könnyebb volt húzni, mint tolni, jól kifáradtam. Ma a szánkóra rögzítettük a pihenőszéket, beraktam a termozsákba + takaró, így húztam a szánkón. 1,5 órát voltunk kint. -5 fokig ha jól felöltözteted, akkor nyugodtan ki lehet menni. -5 alatt csak ha muszáj.
2010. jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi ma délelőtt a kertben voltunk. (Társasház, mi földszintesek vagyunk, így közvetlen a kertkapcsolat). A két évesemmel építettünk egy jókora hóembert, a pici (majdnem 5 hós) a babakocsiban aludt, ott, ahol a felettünk levő erkélyétől nem nagyon esik be a hó. (Amikor a nagylányom volt ilyen pici, őt gyakran csak kitettem) Szerencsére nem kell neki, hogy mozogjon is a kocsi, elég a hideg levegő, és már alszik is...
2010. jan. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi,de mint írtam,nincs szánkónk sajna :(
2010. jan. 18. 15:30
 5/11 anonim ***** válasza:

Tegyél a babakocsira eső nejlont.

Úgy nem ázik el

2010. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vidd ki, öltöztesd föl rendesen és hajrá! Friss levegőből sosem elég :)) Igaz az enyém már nagy (16 hónapos), de bent se lehetne tartani :)) Amíg meg pici volt (tavaly télen) csak kint tudott rendesen aludni. Kitoltam a babakocsit a teraszra és 2 perc múlva aludt is.
2010. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én viszem a négy hónaposomat -5 fokig akkor is, ha esik a hó.Ráteszem az esővédőt, de hagyok rajta rést, hogy bemenjen a friss levegő, csak a hó ne essen be.

2010. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Voltunk sétálni babakocsival. Hát kellemesen elfáradtam...

Köszi a tanácsokat,ha ti nem bíztattok lehet kihagytuk volna...

2010. jan. 18. 16:39
 9/11 anonim ***** válasza:
igen!!!
2010. jan. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igen
2010. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!