Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós kislányom 2 hónapja...

10 hós kislányom 2 hónapja nem alszik éjjel 15-20 percenként fent van már alig állok a lábamon mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Sajnállak! Én homeot szoktam bevetni a nyugtalanság ellen! Chamomila vulgaris ch 15. Napi 2szer 5 bogyó. Előtte, utána 20-30 perccel evés, ivás nincs!Nálunk bejött! Nem veszíthetsz vele, nem ártalmas!

Kitartás!

2009. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 3 hete 2 óránként ébred éjjel. Jön a foga. Mi is használjuk a chamomillat, de éjjel inkább a viburcol kúpot adom neki. (ez is homeopatiás, nyugtalan babáknak) Első éjjel már 3 óránként kelt. Remélem segítettem. 8 hós babóca anyukája
2009. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia, csatlakozom az elottem szolokhoz. nemigen hiszek a homeopátiában, de úgy gondoltam, ha nem használ, legalább nem is árt...Az én fiam félóránként-óránként kel,vagy tea, vagy tej, vagy csak sír, de az is gyakori volt, hogy felkelt és két órát fent voltunk hajnalban. Nála biztos a fog miatt van. Kipróbáltam a Viburcolt (éjszakára egyet). ritkábban kel, csak 3óránként. nem akarom elkiabálni, de mikor elfogyott és nem volt itthon, akkor éjszakáztunk rendesen megint...Szoval szerintem is jo. Bizony nagyon kimeríto tud lenni, foleg ha az ilyen éjszakákat még nyugos nappalok is kovetik...csak az tudja,aki próbálta:)
2009. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Valószínűleg segítenek a homeos bogyók, de próbáltad már azt az egyszerű megoldást, hogy magad mellé veszed az ágyba? sok babának ez már elég a megnyugváshoz. Vedd oda melléd és összebújva jól aludjátok ki magatokat!
2009. jan. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet alvás ügyben? Fogak? Nekem és a kislányomnak az Alveo segített. E-mailben elérhatő vagyok.
2009. ápr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!